Compex SP6.0 Wireless Kablosuz Kas Kuvvetlendirme ve Vücut Şekillendirme Stimülatörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ELSA ORTOPEDİ REHABİLİTASYON VE SPOR MAL.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.-146890

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yeni Jenerasyon Kas Geliştirme

Vücut şekillendirme ve kas kuvvetlendirme stimülatörü, kablo bağlantıları yerine kablosuz sistem ile kas stimülasyonu sağlar. Aynı zamanda tüm elektrotlar ‘’Mi-Sensor’’ özelliğine sahiptir.

Benzersiz Kondisyon Modları

Kablosuz vücut şekillendirme ve kas güçlendirme stimülatörü; dayanıklılık, direnç, kas geliştirme, kuvvet, çapraz antrenman, ısınma gibi kondisyon modlarına sahiptir.

Ağır Tedavi Modları

Kas gerilimini azaltma, ense-boyun ağrısı, kas ağrısı, sırt ve bel ağrısı gibi sorunları engellemeye yardımcı olan kas güçlendirme stimülatörü,  tendinit, lumbago, epikondilit, ağırlaşan bacak sendromu, kramp önleme programları gibi ağır tedavi modlarına sahiptir.

Rehabilitasyon Modu ile İyileştirici Masaj

Rehabilitasyon modu içerisinde bulunan kas atrofi tedavisi modu ve yeniden kuvvet kazandırma modu sayesinde pek çok sorunu rehabilite eder. Aynı zamanda antrenman sonrası oluşan kas ağrılarını azaltan iyileştirici bir masaj uygulamanıza destek olur.

Rahatlatıcı Masaj

Kas kuvvetlendirme ve vücut şekillendirme stimülatörü, fitness modları sayesinde vücudun şekillendirilmesine yardımcı olur. Baldırları geliştirme, abdominal six-packs, mide kaslarını sıkılaştırma,  kolları sıkılaştırma, kalça toparlama, vücut geliştirme, kas geliştirme, cross training, kapillarizasyon ve lenfatik drenaj modlarına sahiptir.

Kolay Taşınabilir ve Şarj Edilebilir

Stimülatör cihazı ile vücudun tüm bölgelerinde kas güçlendirebilir, ağrı ve  rehabilitasyon ve tedavisi yapabilirsiniz. Aynı zamanda baldırları ve basenleri sıkılaştırabilir ve kollarda oluşan sarkmalardan kurtulabilirsiniz.

Profesyoneller İçin Geliştirildi

Tam 30 programa sahip olan kas kuvvetlendirme ve vücut şekillendirme stimülatörü, sahip olduğu profesyonel sporcu modları sayesinde müsabakalara hazırlanmak ve skor geliştirmek için kullanabileceğiniz yeterli bir cihazdır.

Teknik Özellikler

  • Muscle Intelligence (Mi): Var
  • Ekran: Matrix Monochrome
  • Web Bağlantısı: Var
  • Çalışma Kaydı Tutulması: Var            
  • Program Sayısı: 30
  • Kanal Sayısı: 4
  • Şarj Süresi: 2 Saat
  • Tek Şarj ile Efektif 6-8 Seans

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
COMPEX SP6.0 WİRELESS KABLOSUZ KAS KUVVETLENDİRME VE VÜCUT ŞEKİLLENDİRME STİMÜLATÖRÜ
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Marka
COMPEX
Henüz yorum yok