Nike Academy Team Soccer BA5501-657 Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sahaya Hazır Saklama

Nike Academy Team futbol sırt çantası, yağışlı ve yağışsız hava şartlarına uygun, dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Topunuz için ön cep dahil olmak üzere çoklu bölmeler, sahaya gidip gelirken ekipmanınızı güvende tutmanıza yardımcı olur.
Lazer delikli ıslak/kuru eşya bölmesi, ekipmanlarınızı temiz ve düzenli tutmanıza yardımcı olur. Yandaki file cepte mataranızı saklayabilirsiniz.
Büyük çift fermuarlı ana bölmede ekipmanlarınızı güvenle saklayabilirsiniz. Kavisli omuz askıları ve arka panel, çantayı rahatça taşıyabilmeniz için dolguludur. Arka cepte, cep telefonu ve anahtar saklamak için keçe bir iç kısım bulunur. Öndeki boşluk, takım arması için uygundur.

Ürün Detayı

  • 100% polyester

Genel Özellikler

Çanta Tipi
Sırt Çantası

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.