Eastpak Standler Levelled Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Standler Levelled Sırt Çantası ile Tarzınızı Tamamlayın

Eastpak Standler Levelled sırt çantası, şık tasarım çizgileri ve işlevsel özellikleriyle ideal bir çanta tercihi olarak öne çıkar.

Kişisel Eşyalarınızı Güvenli Bir Şekilde Depolayın

Fermuarlı cep ve bölmeleri sayesinde güvenli bir depolama alanı sunan Standler Levelled çanta, eşyalarınızı muhafaza etmenizi ve taşımanızı sağlar.

Yüksek Konfor Özelliklerinin Keyfini Çıkarın

Omuz ve sırt bölümlerinde kullanılan ergonomik üretim malzemeleri ve tasarım, çantanızı rahat bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Taşınabilir Bilgisayarınız Her An Yanınızda

Arka bölümde yer alan dizüstü bilgisayar cebi sayesinde 15 inç boyuta kadar tablet ve bilgisayarlarınızı güvenle taşıyabilirsiniz.

Yüksek Depolama Alanı

Eastpak Standler Levelled çantanın çoklu bölme ve cepleri, en önemli eşyalarınızı her an yanınızda bulundurmanıza yardımcı olur.

Vegan Üretim Malzemeleri

Üretiminde hiçbir hayvansal ürün kullanılmayan Standler Levelled sırt çantası, doğaya ve çevreye önem veren kullanıcılar için uygun bir tercihtir.

İşlevsel Kullanım Özellikleri

Ayarlanabilir omuz askıları, kolay kavrama sağlayan fermuar ipleri ve yan bölümde yer alan su cebi gibi eklentiler, Eastpak Standler Levelled’i işlevsel bir tercih haline getirir.

Eastpak Standler ile Her Zaman Verimli

Gelişmiş konfor ve işlevsel özellikleriyle dikkat çeken Standler Levelled çanta, her zaman verimli ve konforlu bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur.

Genel Özellikler

  • Yükseklik: 41 cm
  • Genişlik: 29 cm
  • Derinlik: 16 cm
  • Ağırlık: 460 gr
  • Üretim Malzemesi: Polyester
  • Laptop Bölmesi: 15’’

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.