Eastpak Padded Pak'r Jam Zebra Zone Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İkonik Desenli Sırt Çantası

İkonik desenleriyle ön plana çıkan sırt çantası hem görüntüsüyle estetiktir hem de ölçüleriyle kullanışlıdır.

Geniş İç Hacmi Sayesinde Kullanışlı

Geniş iç hacmi bilgisayar, kitap, defter, spor eşyaları ve daha birçok eşyanın sığabileceği büyüklüktedir. Bu sebepten günlük hayatta, spor aktivitelerinde ve seyahatlerde güvenle tercih edilebilir.

Yastıklı Omuz Askıları 

Yastıklı omuz askıları çanta içinde yer alan eşyaların ağırlığını omuzlarınıza baskı yapmayacak şekilde dengeler. Bu sayede çantayı taşırken zorlanmazsınız.

Destekli Sırt Bölümü Avantajı

Destekli sırt bölümü çantayı taşırken yükün belinize baskı yapmasına engel olur. Hem sırt hem de bel ağrılarının önüne geçer.

Fermuarlı Cepler

Sırt çantası iki farklı bölümden oluşur. Fermuarlı olarak açılıp kapanabilen yapısı ile pratik bir üründür. Çantanın üst bölümünde yer alan tutma kulbu, elinizde taşırken kolaylık sağlar.

Bilgisayar ve Tablet Taşıma İmkanı

Mac 13” ve PC 13” ölçülerinde bilgisayar ve tablet gibi cihazlarınızı güvenle taşıyabileceğiniz uygun özelliklere sahiptir.

Kendini Onarabilen Özel Kumaş Teknolojisi

Çantanın polyester kumaşı kendini onarabilen özel kumaş teknolojisiyle üretildiği için uzun yıllar çantanızı kullanma şansınız olur. Yırtılma ve kopma gibi darbelere dayanıklıdır.

Rahatından Ödün Vermeyenlerin Tercihi

Sırt çantasının ön bölümünde cep telefonu, kalem kutusu ve aksesuarlarınızı taşıyabilirsiniz. Hem kullanışlı hem de dayanıklı olması sebebiyle rahatından ödün vermeyenlerin tercihidir. 

Genel Özellikler

  • Sırt Çantasının Ölçüleri En/Yükseklik/Derinlik: 30x40x18 cm
  • Ağırlık: 380 gr
  • Hacim: 24 L
  • Omuz askıları ayarlanabilir.
  • Kumaş: Polyester
  • Çantaya Uygun Olan Bilgisayarlar: Mac 13”, PC 13”
  • Fermuarlı cep.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.