Netatmo Akıllı Meteoroloji İstasyonu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

NETHOUSE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çevrenizi Keşfedin, Refahınızı En Üst Düzeye Çıkarın

Hem iç hem de dış ortamlarınızı izlemek için hava kalitesi ölçümleriyle iPhone ve Android için özel olarak üretilmiş kişisel hava istasyonu olan Netatmo, tüm gün verilerini size bildirir.

Ev Ortamınızı Kontrol Edin, Daha Sağlıklı Hale Getirin

Zamanımızın % 80'lik bir kısmını iç mekanda geçiriyoruz, ancak iç mekan havası genellikle dış havaya göre daha kirli oluyor. Netatmo hava istasyonu, bir CO2 sensörü aracılığıyla iç mekan kirlilik seviyelerini ölçer ve gerektiğinde evinizi havalandırabilmeniz ve daha sağlıklı bir ortamda yaşayabilmeniz için size uyarılar gönderir.

Açık Hava Aktivitelerinizi Planlayın, Bahçenize İyi Bakın

Yine şaşırmayın! Dış mekan aktivitelerinizi hava durumuna göre planlamak için ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahipsiniz. Bahçenizde yağmur yağdığında akıllı telefonunuza bir uyarı alın ve bitkilerinizi ihtiyaç duyduklarında sulayın.

Evinizin Sıcaklığını ve Nemini Daha Kolay Öğrenin

Hava İstasyonunun iç mekan modülü, ayrıca iç ortam sıcaklığını, nemi veya ses seviyesini ölçer ve evde yaşam kalitenizi iyileştirmenize yardımcı olacak hayati bilgiler sağlar.

Hava Ne Durumda Diye Dışarıya Çıkmanıza Gerek Yok

Netatmo Weather Station'ın dış mekan modülü, kapınızın önündeki dış sıcaklık, bağıl nem, hava kalitesi ve barometrik basıncın hassas okumalarını sağlar.

Henüz yorum yok