Fakir Intra Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güçlü Motor ve Yüksek Emiş Gücü

800 W motor gücüne sahip elektrik süpürgesi döküntü, toz ve havada uçuşan mikro toz tanecikleri dahil her şeyi mükemmel seviyede çeker ve size tozdan arındırılmış temiz bir ortam sunar.

ION Teknolojisi ile Derinlemesine Temizlik

Havada uçuşan tozları negatif ION teknolojisi sayesinde yere indirir ve yüksek emiş gücü ile anında çeker. Bu özelliği sayesinde alerjenlere karşı duyarlı ve evinde evcil hayvan besleyenler dahil derinlemesine temizlik isteyen tüm kullanıcılara hitap eden ideal bir süpürgedir.

8+1 Filtreleme Sistemi

Fakir’in 8+1 özel filtreleme teknolojisi çekilen tozları, polenleri ve havadaki diğer alerjenleri mükemmel şekilde filtreler ve toz haznesinde tutarak tekrar dışarı çıkmasını önler. Partiküller tekrar ortama salınmadığı için sağlıklı bir ortam havası ve derinlemesine temizlik sunar. Bu filtrelerin içinde siklon filtre, 2 katmanlı motor koruma filtresi, polen filtresi, elektrostatik filtre, HEPA 13 filtre, aktif karbon filtre ve ION filtresi bulunur.

Elektrostatik Filtre Teknolojisi

ESF teknolojisine sahip elektrik süpürgesi, 0.3 µm boyutlarında tozları bile filtreler ve diğer filtreler sayesinde toz haznesinde muhafaza eder. Birden fazla filtreleme sistemi bulunduğu için ekstra hijyen sağlayan cihazın kullanımı da oldukça pratiktir. 360 derece dönebilen ayar tuşu ile zahmetsizce cihazın vakum gücünü ayarlayabilirsiniz.

Elektrik Süpürgesinin Performansını Artıran Zemin Başlıkları

Turbo zemin başlığı, üçü bir arada başlıklar ve tozları görmenizi sağlayan LED zemin başlığı olarak işlerinizi kolaylaştıran aparatları mevcuttur. Turbo zemin başlığı ile halılarda, tozlardan evcil hayvan tüylerine kadar tüm döküntüleri temizleyebilirsiniz. 3 in 1 başlık seti ile ise döşeme, kenar köşe ve mobilyalarınızın dar alanlarına kolayca ulaşabilirsiniz. LED ışıklı başlık en ince tozları bile görmenizi sağlar ve bu sayede temizlik esnasında hiçbir noktayı atlamamış olursunuz.

Hazne İçini Aydınlatan LED Işık

Hazne içini aydınlatan LED, doluluk oranını görmenize olanak tanır. Böylece toz haznesini ne zaman boşaltacağınızı bilirsiniz ve dolu bir hazneyle performans kaybı yaşamadan evinizi tozlardan arındırmaya devam edebilirsiniz.

Yıkanabilir Filtre ile Uzun Ömürlü Kullanım

Çok katmanlı filtre sistemine sahip cihazın çıkabilen filtresini yıkayabilir ve tozların birikmesini önleyerek uzun yıllar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Zahmetsiz Kullanım Sağlayan Toz Haznesi

Toz torbası bulunmayan elektrikli süpürgenin 2 litre toz haznesi mevcuttur. Geniş kapasiteli hazne oldukça geç dolar ve sürekli olarak boşaltmanıza gerek bırakmadan zahmetsiz kullanım avantajı sunar.

Teknik Özellikler

  • Emiş Türü: Kuru
  • Motor Gücü: 800 W
  • Gürültü Seviyesi: 73.2 dB
  • Hareket Alanı: 12 m
  • 360° Döner Hortum: Var
  • Toz Kapasitesi: 2 l
  • Toz Filtreleri: Hepa 13
  • Polen Filtre: Var
  • Otomatik Kablo Sarıcı: Var
  • Kablo Uzunluğu: 5 m

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
INTRA TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE
Üretim Yeri
Türkiye
Emısgucu
1500PA
Çalışma Süresi
YOK
Emiş Gücü Ayarı
1500 PA
Toz Haznesi
VAR
Akıllı Telefon İle Kontrol
YOK
Toz Sensörü
YOK
Güç (w)
800 W
Akıllı Navigasyon
YOK
Boyutlar (gxyxd) (cm)
123X105X328 MM
Motor Gücü
800 W
Otomatik Şarj
YOK
Gürültü Düzeyi (db)
68 DB
Siklon Filtre
YOK
Zamanlayıcı
YOK
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
YOK
Wi-fi Desteği
YOK
Ağırlık (gr)
1200 GR
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
KIRMIZI
Ana Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
FAKIR
Henüz yorum yok