Xiaomi Mi Handheld Kablosuz El Süpürgesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Mi El Süpürgesi

Taşınabilir ve kablosuz, 9-cyclone teknolojisi ile güçlü 100 AW çekiş, 5-adımlı filtreleme ile parçacıkların %99.97'sini yakalar.

9-Cyclone Tasarımı İle Uzun Süreli Çekiş

Yüksek performanslı bir elektrikli süpürgenin sırrı nedir? Mühendisler, yüksek seviye çekiş gücünün, mikro toz parçacıklarını çekerek elektrik süpürgesinin tıkanmasını sağladığı ve çekiş gücünün kullanıldıkça azaldığını keşfetmiştir. Mi El Süpürgesi, toz parçacıklarını etkili bir şekilde ayrıştıran 9-cyclone motora sahip aerodinamik bir yapı kullanır. Sonuç olarak, siz kullandıkça azalmayan, uzun süreli yüksek çekiş gücü ortaya çıkar. Cyclone tasarımı, emiş gücünün azalmasını engeller.

Mükemmel MAKS Modu 4 Kat Daha Fazla Çekiş Gücü Üretir

Ulaşılması zor yerleri temizlemenizde yardımcı olması için 4 kat daha yüksek emiş gücü ile 6 dakika kullanım imkanı sunar.

Tek Şarj İle Uzun Uzun Temizleyin

30 dakika kullanım süresi, tek bir şarj ile 160㎡ alanda derin temizlik sağlar.

İkinci Kirliliği Önler

Mikro seviyedeki tozu çekmek için yüksek performanslı bir elektrikli süpürge gerekir. Aslında, Mi El Süpürgesi'nin en etkileyici yetenekleri, göremediğiniz parçalarda gizlidir: Bir elektrikli süpürge nasıl tozun tekrar havaya karışarak ikincil kirliliğe neden olmasını engelleyebilir? Filtreleme sistemiyle parçacıkları yakalayarak! PM2.5 parçacıkları bile yakalanarak havanızı temiz tutmanıza yardımcı olur.

Çocuklar ve Hassas Bireyler İçin Uygun

Elektrikli akar fırçası. Şilteler ve kumaşlar için derinlemesine temizlik. Yatağınızı elektrik süpürgesiyle temizlemek gerçekten gerekli mi? Kesinlikle. Vücutlarımız, doğal olarak mikroskopik kırıntılar bırakır ve bu da cildinizi tahriş edebilen sinir bozucu akarlar için besin olabilir. Elektrikli akar fırçası, akarları temizlemenize yardımcı olacak özel bir motora sahiptir, bu da çarşafınızı derinlemesine temizler ve gece daha iyi uyumanıza izin verir. Diğer gizli alerjenleri de yok etmenizi sağlar.

Motor ve Elektrikli Fırça Dışında Tüm Parçalar Yıkanabilir

Yedek parçaya gerek yoktur.

Ekstra Yumuşak Fırça

Heykelcikleri, klavyeleri ve kitaplıkları temizleyin.

Özellikler

Çalışma süresi: 30dka kadar
0.5L toz haznesi
23000 Pa emiş gücü
350W güç
MAKS modu ile 4 kat emiş
72dB düşük gürültü
Kullanım alanı, Halı, ahşap, seramik
Ağırlık: 1.5kg

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MI HANDHELD KABLOSUZ EL SÜPÜRGESİ
Üretim Yeri
Çin
Emısgucu
23000PA
Toz Haznesi
0.5 LT
Yükseklik (cm)
748 MM
Boyutlar (gxyxd) (cm)
32.2X21.2X11.1 CM
Şarj Süresi
3.5 SAAT
Ağırlık (gr)
1.5KG
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
XIAOMI
Henüz yorum yok