Upwatch Ultimate Kol Saati

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

GLOBAL BRANDS DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-148183

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Estetik Tasarım

UP! Watch Ultimate size bambaşka bir deneyim sunuyor.Saf çelik malzemeden, estetik bir tasarım olarak üretilen Ultimate modeli,İçerisinde barındırdığı yepyeni bir Led mekanizma ile size birkaç değerli özellik sunuyor.

Kasa Çapı

42mm’lik kasa büyüklüğü ile Unisex bir tasarım olan Ultimate, hem erkeklerde, hem kadınlarda ideal bir boyut olarak tarzınıza ayrı bir hava katacaktır.

Saatin Mekanizması

En yeni Led teknolojisi ile tanışın! Saati açmak için parmağınızı sağa kaydırarak açılan ekranda beyaz Led’in göstereceği günün saati ve tarih göstergesinden sonra, günlük olarak kaydedebileceğiniz Adım Sayar özelliği hayatınızı kolaylaştıracak. Bunların dışında ortam sıcaklığını gösteren Termometre özelliği saatinizin size sunduğu ektsra bir özellik.

Ayrıcalığı Yaşayın

“Ultimate Limited Edition” serisi, dünya üzerinde her bir renginden sadece ve sadece 200 adet üretilmiş, seri numarası kasa üzerinde yazılı olan ve sadece size özel olacak olan limitli bir saattir.

Upwatch Ultimate Kol Saati

Saatin kasasına özel üretilen entegre çelik hasır kordonun, kilit mekanizması da mıknatıslı.Böylece herhangi bir ayar yapmaya gerek duymadan, kordonun mıknatısı sayesinde saatiniz istenilen şekilde bileğinizi saracaktır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
UPWATCH ULTİMATE KOL SAATİ
Üretim Yeri
Hong Kong
Renk
ROZE ALTIN
Ana Renk
ROZE ALTIN
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Upwatch
Henüz yorum yok