PanzerGlass iPhone 13/13 Pro Ekran Koruyucu Swarovski Cam Slider Antibakteriyel

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tam Koruma Sağlayan İnce Tasarım

Sadece 0,44 mm olan kalınlığı ile fark yaratır. Telefon ekranı ile birebir uyumlu olduğu için kullanım konforu sağlar. Bu sayede, telefon ekranına yerleştirdikten kısa bir süre sonra varlığını unutursunuz.

Ekstra Dayanıklı Temperli Cam

5 saat boyunca kesintisiz olarak 500 °C'de temperlenen PanzerGlass iPhone 13/13 Pro ekran koruyucu, 9H kalem tarafından çizilmez özelliktedir. Bu sayede ekstra dayanıklı yapısı ile hem kendisi zarar görmez hem de telefon ekranını uzun süre korur.

iPhone Ekranı ile Eşsiz Uyum

PanzerGlass ekran koruyucu, iPhone 13/13 Pro modelleri ile tam uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Telefon ekranının görüntü alanının daralmasına neden olmadığı gibi ekran kenarlarının yumuşamasını sağlar.

MicroFracture Teknolojisi ile Kusursuzlaştırma

Mikroskobik seviyedeki kusurları yok ederek camın ekstra dayanıklı ve dirençli hale gelmesini sağlayan MicroFracture teknolojisi sayesinde yüksek şok absorbe edici özelliğe de sahipt olan PanzerGlass, hem çizilmelere hem de darbelere karşı dairençlidir.

Kamerayı Kapatabilen Cam Slider Avantajı

Sağ ve sol olmak üzere iki yana rahatlıkla hareket ettirilebilen ve Swarovski detayı ile hoş görünen kamera kapağına sahiptir. Bu sayede telefonunuzun kamerasını dilediğiniz zaman manuel olarak kapatabilirsiniz.

Antibakteriyel Tasarım Özelliği

Bilimsel olarak test edilmiş ve yüzde 99,99 oranında bakterileri yok eden antibakteriyel tasarım sayesinde hijyenik bir kullanım olanağı sunar.

Kolay Kurulum Ayrıcalığı

Uygulama kolaylığı ile dikkat çeken PanzerGlass ekran koruyucuyu profesyonel yardım almadan kendi başınıza kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Ayrıca hava boşluğu ve diğer mikro tozlar ekrana yapışmadan kolaylıkla uygulanabilir.

Kılıf Dostu Ergonomik ve Fit Tasarım

Orijinal iPhone kılıfları ile tam uyumlu olan ve üreticiler tarafından defalarca test edilen PanzerGlass ekran koruyucu, fit tasarımı sayesinde pratik, güvenli ve konforlu bir kullanım süreci sunar.

Özellikler

  • Cam Tipi: Oleofobik
  • Cam Kalınlığı: 0,4 mm
  • Sertlik: 9H
  • Kavis: 2,5D

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.