Binano Ceramic OPPO A54 Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Nano Teknoloji ile Etkin Koruma

360 Derece esneyebilme özelliğine sahip ekran koruyucu, “Asahii Hybrid Glass” kaplama yöntemi ile üretilmiştir. Aynı zamanda en üst derecede koruma sağlayan 9H darbe emici özelliğe sahiptir. Ultra ince bir yapıda tasarlanan telefon ekran koruyucu, nano teknoloji sayesinde HD görüntü kalitesinde görmenizi sağlar ve görüntü kaybı yaşatmaz. Oldukça ergonomik bir yapıda tasarlanan ürün, özel formülü sayesinde baloncuk bırakmadan, en kolay şekilde uygulanır. Herhangi bir yardım almadan kurulumu yapılabilen nano ekran koruyucu, toz, kir ve su gibi lekelere karşı direnç göstererek rahatça temizlenir.

Teknik Özellikler

  • Ürün Türü : Ekran Koruyucu
  • Nano Teknoloji
  • 360 Derece Esneklik
  • Parmak İzi Oluşumunu Önleme
  • HD Görüntü Kalitesi
  • 9H Darbeye Karşı Dayanıklılık
  • Ekranı Tam Kavrama

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.