Binano 3D Anti-Exposure iPhone 11 Pro Max Kamera Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sade Tasarım

Binano 3D Anti-Exposure, iPhone 11 Pro Max modelinin kamera panelini korumak üzere tasarlanır. Ürünün bir yandan kameraları etkili biçimde korurken bir yandan da iPhone 11 Pro Max’ın kaliteli ve zarif görünümünü destekler.

Binano 3D Anti-Exposure ile Üst Seviye Koruma

Model, telefonunuzun kamera panelini düşme ve çarpmaya karşı güçlendirir. Kaliteli materyallerden tasarlanan koruyucu, kamera panelini tam olarak kavrar ve darbe etkilerini en aza indirir. Ürün sayesinde telefonu çanta ya da cebinize attığınızda kameranın zarar görme endişesi de ortadan kalkar.

Kamera Performansına Zarar Vermeyen Koruyucu

Binano 3D Anti-Exposure, telefonun kamera paneli üzerine tam olarak yerleşir. Model kameraların performansı üzerinde herhangi bir olumsuzluğa neden olmaz. Eşsiz çekim kalitesiyle büyük beğeni kazanan iPhone 11 Pro Max, Binano 3D Anti-Exposure ile birlikte harika bir ikili oluşturarak olağanüstü fotoğraf ve videolar çekmeye devam eder.

Pratik Uygulama Deneyimi

Üründe özel bir yapıştırıcı formülden faydalanılır. Zahmetsizce uygulanabilen Binano 3D Anti-Exposure ile kamera panelinin hiçbir noktasında baloncuk oluşmaz. Modelin uygulanması gibi çıkarılması da çok pratiktir.

Çekimlerinizde Parmak İzi Sürprizine Son

Model parmak izi bırakmayan bir yapıya sahiptir. Nemli bir bez ile kolaylıkla temizlenebilen koruyucu daima temiz kalır ve fotoğraf ya da videolarınızda kameradan kaynaklanan parmak izi ya da toz görünümünün önüne geçer.

iPhone 11 Pro Max ile Tam Uyumluluk

Binano 3D Anti-Exposure, iPhone 11 Pro Max ile %100 uyumludur. Kamera lensleri için yüksek koruma sunan ürün, kalitesiyle uzun ömürlü kullanıcı deneyiminin kapısını aralar.

Etkileyici Koruma

Binano 3D Anti-Exposure iPhone 11 Pro Max kamera koruyucu, kameraları darbelere karşı daha güçlü kılmak üzere tasarlanır. Aynı zamanda ince yapısı ve etkileyici koruması sayesinde ihtiyacınız olan her özelliğe sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Görüntü netliği: HD
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var 
  • Uyumluluk: iPhone 11 Pro Max
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var 
  • Kolay temizlenebilirlik: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.