WD WDBYVG0020BBL-WESN My Passport 2 TB 2.5 USB 3.0 Taşınabilir Disk

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Otomatik Düzenli Veri Aktarımı

WD BackUp özelliği sayesinde bağlı olduğu cihazdaki verileri otomatik olarak yedekleme olanağı tanır. Tek dokunuşla devre dışı bırakabileceğiniz bu özellik sayesinde sık sık güncellediğiniz iş dosyalarınızı yedeklemek için zaman ayırmanız gerekmez.

Konfor Sunan Ultra İnce Form

11,5 mm inceliği ve yer israfına neden olmayan mini boyutu ile dilediğiniz yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz WD My Passport taşınabilir disk, film ve oyun arşivinizi yanınızda taşımanız için de idealdir.

Bulut Servislerine Bağlanma

Popüler bulut tabanlı veri depolama olanağı tanıyan online servislere bağlanarak verilerinizi yedekleme avantajı da sunan WD My Passport taşınabilir disk, ayrıca depoladığınız belge, dosya, resim gibi verileri arkadaşlarınız ile paylaşmanıza da yardımcı olur.

Hızlı Veri Yedekleme Avantajı

SuperSpeed USB olarak da bilinen USB 3.2 gen 2 arayüzünü kullanan WD My Passport taşınabilir disk, hızlı veri transferi ile benzerlerinden ayrılır. Bu sayede veri yedekleme için zaman kaybetmezsiniz.

Farklı Cihazlar ile Kullanabilme Avantajı

Windows işletim sistemine sahip tüm masaüstü ve taşınabilir bilgisayarlar ile uyumlu olan WD My Passport taşınabilir disk, biçimlendirilerek farklı işletim sistemlerine sahip cihazlar ile de kullanılabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WD WDBYVG0020BBL-WESN MY PASSPORT 2 TB 2.5 USB 3.0 TAŞINABİLİR DİSK
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
2 TB
Bağlantı Tipi
USB MİCRO-B
Okuma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Yazma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Henüz yorum yok