Seagate Game Drive For Xbox 2 TB Taşınabilir Disk STEA2000417

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Nethouse

Mersis No :631002870700003 Şehir :Gaziosmanpaşa/İstanbul Adres :Merkez Mh. Salihpaşa Cd. No:16/A Gaziosmanpaşa - İSTANBUL

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üstün Çalışma Sistemi

Her kullanımınızda sizlere üstün çalışma performansı sağlayacak ürünlerden birisi olan Seagate, kullanıcılarının en yüksek performansı elde etmeleri için geliştirilmiş ürünlerden bir tanesidir. Teknolojik yapısı sayesinde sizlere etkili ve başarılı bir kullanım imkanı sağlar.

Uyumlu Tasarım

Oldukça uyumlu olan yapısı sayesinde pek çok cihazda sorunsuzca kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede sizlere etkili ve verimli bir tasarım sağlar. Birçok cihazdan en yüksek verimi almanız için tasarlanmıştır.

Geniş Depolama Alanı

Sahip olduğu geniş depolama alanı sayesinde sizlerin en etkili kullanım imkanı elde etmenizi sağlayacaktır. 2 TB ‘lık çalışma alanı sayesinde hiçbir şekilde depolama korkusu yaşamadan verilerinizi gönül rahatlığı içinde depolayabileceksiniz.

Teknik Özellikler

  • Ara Birim: USB 3.0
  • Kapasite: 2 TB
  • Uzunluk: 117 mm
  • Genişlik: 80 mm
  • Derinlik (mm): 14,8 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.