HP S700 500 GB 563MB-515MB/s M.2 Sata SSD 2LU80AA

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

NETHOUSE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İki Kata Varan Hız

Üst düzey kalite anlayışıyla geliştirilen bilgisayar bileşeni sayesinde siz de geniş bir kullanım alanına sahip olabilir, bu sayede bilgisayarınızın hızını iki katına çıkarabilirsiniz.


Geniş Hafıza Desteği

HP S700 SSD ultra kusursuz mükemmel teknolojisi ile 500 GB hafıza desteği bulunan bilgisayar bileşeni sayesinde siz de yer sorunu yaşamadan hız kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.


Üstün Kalite Üstün Performans

En güvenilir marka kalitesiyle sınıfının açık ara kusursuz teknolojilerini sunan mükemmel performans yapısı sayesinde avantajlardan ayrıcalıklı biçimde yararlanabilirsiniz.


Yüksek Teknolojiyle Gelen Konfor

Beklentilerinizi karşılayan mükemmel teknolojisi sayesinde siz de bütün uygulama veya diğer kullanımlarınızda zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.


Üstün Kalite Anlayışı

Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden bilgisayar bileşeni HP S700 2LU80AA sayesinde siz de kalite anlayışından taviz vermeyen kusursuz bir teknolojiye sahip olabilir, bu sayede rakiplerinizi geride bırakacak hamleler gerçekleştirebilirsiniz.


Ayrıcalığa Sahip Olun

Üst düzey kalite anlayışından taviz vermeyen teknolojisi sayesinde siz de bilgisayarlarınızın ömrünü iki katına çıkarabilir, hızdan taviz vermeden dilediğiniz her türlü dosyayı anında indirebilir veya farklı işlemlerde zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: M.2 Sata
  • Kapasite: 500 GB
  • Okuma Hızı: 500 - 599 MB/s
  • Yazma Hızı: 450 - 599 MB/s
  • Kalınlık: 3 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.