Vestfrost VF 301 Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hem Kullanıcı Hem Doğa Dostu

Çevre dostu özellikler ile üretilen bulaşık makinesi, enerji ve doğal kaynakların korunmasına destek olur. Aynı zamanda rahat ve pratik olması sayesinde kullanıcı dostudur.


Uyum Yakalar

Solo tipi kullanım biçimiyle üretilen bulaşık makinesi, şık tasarımı ile mutfaktaki diğer eşyalara mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Aynı zamanda oldukça narin olan cam ve kristal bardakları hassas bir şekilde yıkar.


Üstün Kapasite

Sahip olduğu 3 farklı yıkama programı sayesinde bulaşıklar için gereken yıkamayı ve durulamayı en iyi şekilde yapar. Ayrıca tam 12 kişilik yıkama hacmi ile birçok bulaşığı aynı anda yıkar.

Etkili ve Pratik Hijyen

Bulaşıkları en etkili şekilde temizleyen bulaşık makinesi, yağ ve kir kalıntısı bırakmaz. Bulaşıkların yerleştirilmeden önce durulama gereksinimini ortadan kaldıran ürün, üstün bir performans ve parlaklık sağlar.

Çizilmelere Karşı Hassas Yıkama

Teflon tava ve çelik tencere gibi hassas ürünleri çizilmeye karşı korur. Aynı zamanda narin yemek takımı ve cam bardak gibi pek çok farklı özellikteki eşyalar için hassas yıkamada en etkili temizliği sağlar.

İhtiyacınız Olan Bakım

Üstün özellikler ile üretilen bulaşık makinesi, şebeke suyunda bulunan kireci en etkili şekilde yumuşatır ve bulaşıklarınızın ihtiyacı olan bakımı gerçekleştirir.

Güçlü ve Uzun Ömürlü

En ideal ölçüler ile tasarlanan bulaşık makinesi, her mutfağa rahatlıkla uyum sağlar. Suyun çok fazla temas ettiği bölgeler için paslanmaz çelikle güçlendirilen ürün, uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Geniş İç Hacim

Katlanabilir özellikteki bölmeleri sayesinde farklı boyutlardaki bulaşıklarınız için fazladan alan sağlar.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 12 Kişilik
  • Enerji Sınıfı: F
  • Program Sayısı: 3
  • Ses Seviyesi: 57 dB
  • Yıllık Enerji Tüketimi : 258 kWh
  • Su Tüketimi (lt/program): 12

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.