Energizer BTS061 Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Kristal Netliğinde Stereo Ses

Energizer hoparlör, gerçek kablosuz müzik deneyiminin yanı sıra aramaları kolayca cevaplamanızı sağlar. 6W ses çıkış gücü sayesinde güçlü ve berrak bir ses sunar, hafif yapısı ile gün boyunca rahatça kullanılabilir. Tüm akıllı telefonlar ve mobil cihazlarla uyumlu.

Kolay Bağlanma ve FM Radyo

Energizer hoparlör, Bluetooth 5.0 özelliği ile hızlı ve geniş kapsamlı bağlantı sunar, FM radyo özellikli, micro SD ve flaş bellek kullanımı da sağlayan çok yönlü kullanım.

Uzun Pil ömrü ve Hands free

Uzun pil ömrü sayesinde 5 saati aşan kullanım süresi ve 1.200 mAh pili ile tüm cep telefonlarını şarj etme ayrıcalığı da sunan Energizer hoparlör ile konferans görüşmeleriniz de rahatça yapabilirsiniz.

Özellikler & Kutu İçeriği

İçerik:

1. BTS-061 Bluetooth Hoparlör 2. USB kablosu (18cm) 3. Kullanma Kılavuzu ve Garanti Kartı  

Özellik : 

Giriş gücü : 5V⎓1A, Çıkış gücü 5V⎓1A, Çalışma süresi:5 saat, Pil Türü: Li-Ion, Pil kapasitesi:1200 mAh, Bluetooth sürümü:5.0, Etkili menzil:10m, Boyutlar:130 x 75 x 60 mm, Toplam ağırlık: 355 grYorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.