BlitzPower LCD Ekran Temizleme Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Pasaj

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ekran Dostu

LCD ekranların üst tabakası cam değildir. Çizilmeye çok müsait olan bu hassas tabakayı temizlemek için içerisinde yakıcı maddeler olan solüsyonlar kullanılmamalıdır. Ekran temizliği için en iyi seçim doğru solüsyon ve %100 pamuklu mikrofiber bez kullanılmalıdır. BlitzPower LCD temizleme solüsyonu ekran temizliği için en doğru seçimdir.

Tüm Ekranlarınız İçin Tek Ürün

Bir çok yüzeyde BlitzPower LCD Ekran Temizleme Setini kullanabilirsiniz. Fotoğraf makineleri, lensler, PC monitörleri, LCD TV, dizüstü bilgisayarlar gibi bir çok hassas yüzeyde etkin ve güçlü bir temizlik sağlar. Çizmez, leke ve artık bırakmaz. Anti statik formülü sayesinde toz tutmaz ve kirlenmeyi geciktirir.

Özellikler

  • Alkol, yağ ve toksik madde içermez
  • Organik formülü çevreye zarar vermez.
  • Yanıcı ve parlayıcı değildir.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.