Profilo BD2086IFXN 641 Lt No Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EXPLORE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş.-140081

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üstten Donduruculu XXL Tasarım

Üstten donduruculu olarak tasarlanan Profilo BD2086IFXN, toplamda 641 litrelik net hacmi ile XXL bir saklama alanı sunar. Bu geniş kapasite sayesinde buzdolabınızda çok miktarda gıda saklayabilirsiniz.

Homojen Soğutma Sağlayan Teknoloji

Özel bir fan sistemi olan Multi AirFlow, buzdolabının farklı noktalardan soğumasını sağlayarak gıdalar için eşit soğutma yapar. Gıda tazeliğini koruyan bu sistem sayesinde bakteri oluşumu da önlenir.

Meyve ve Sebzeler için Özel Çekmece

Meyve ve sebzelerin daha uzun süre taze kalmasını sağlayan özel çekmeceler, nem seviyesini optimum düzeyde tutar. Bu da gıdaların kurumasını veya fazla nem sebebiyle bozulmaya başlamasını önler.

Dijital LED Kontrol Paneli Avantajı

Dondurucu bölmesinin kapağında konumlandırılan dokunmatik kontrol paneli ve LED ekran, buzdolabının mevcut ısı değerleri ile çalışmakta olan modları görüntüleme ve değiştirme kolaylığı sunar.

Gıdaları Elektrik Kesintisine Karşı Koruyan Tasarım

Elektrik kesintisi durumlarında dondurucu ve soğutucu bölümlerinde yer alan gıdaları 14 saate kadar korur. Bu sayede gün içinde elektrik kesintileri meydana gelse de gıdalar tazeliğini korumaya devam eder.

Konforlu Kullanım Sunan Düşük Ses Seviyesi

41 dB çalışma sesi seviyesi sayesinde günün 24 saati neredeyse sessiz çalışır. Buzdolabının varlığını unutturan bu sessiz çalışma performansı sayesinde çevreye ise rahatsızlık vermez.

IceTwister ile Kısa Sürede Buz Yapma

Dondurucu bölmesinde yer alan Ice Twister sayesinde hem pratik bir şekilde buz yapabilir hem de hazır olan buzları tek bir hareket ile buz çekmecesine aktarabilirsiniz. Özellikle sıcak günlerde büyük bir kolaylık sağlayan bu tasarım, buz hazırlama sürecini de kısaltır.

Optimum Işık Sağlayan Aydınlatma Sistemi

Dondurucu ve soğutucu bölmelerinin tavan kısımlarında yer alan ve titizlikle konumlandırılan LED lambalar hem tüm dolap için görünür kılar hem de enerji tasarruflu bir aydınlatma sağlar.

Teknik Özellikler

 • Soğutma Sistemi: No Frost
 • Enerji Sınıfı: F
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 381 kWh
 • Ses Seviyesi: 41 dB
 • Toplam Net Hacim: 641 Lt
 • Dondurucu Net Hacmi: 148 Lt
 • Soğutucu Net Hacmi: 493 Lt
 • Dondurma Kapasitesi: 14 Kg/gün
 • Soğutucu Rafı: 4 Adet
 • Hızlı Soğutma: Var
 • Hızlı Dondurma: Var
 • Kapı Açık Uyarısı: Var 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.