Sepet 0

LG Buzdolapları Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1563 Ürün)
Sırala
Temizle

LG Buzdolapları: İnce Tasarım, Akıllı Teknoloji

Buzdolabı, yaşam alanlarının olmazsa olmazıdır. Sadece yiyecekleri soğutmakla kalmayan buzdolapları, sağlıklı ve sürekli besine ulaşmak konusunda kullanıcıya yardımcı olur. LG buzdolabı modelleri, gelişmiş teknolojileriyle soğutma sistemine yeni bir soluk getirir. Akıllı özellikleriyle üst düzey kontrol ve konfor sağlar. Tüm bunları yaparken şık tasarımlarıya mutfağınızı süsler. Enerji verimliliğiyle ise bütçenizi ve doğal kaynaklarımızı korur.

Daha Uzun Süre Taze Gıdalar: LG Buzdolaplarının Sağladığı Benzersiz Teknolojiler

LG buzdolaplarının tamamı, no frost soğutma teknolojisine sahiptir. No-Frost buzdolapları, buzlanma ve karlanmanın önüne geçer. Böylece buzdolabının nem ve sıcaklık değeri sabit kalır. Hem besinler daha uzun süre taze kalır hem de buzdolabının ömrü uzar. Aynı zamanda LG no frost buzdolabının içinde kar birikmediği için cihazı sık sık temizlemek zorunda kalmazsınız.

LG buzdolaplarının sunduğu bir diğer soğutma teknolojisi, inverter lineer kompresördür. Geleneksel kompresörlerin aksine daha hassas soğutma kontrolü sunan bu sistem, doğal kaynakları da korur. Üstelik daha az iç sürtünme yaratarak gürültünün dışarı çıkmasını engeller.

Linear cooling teknolojisi, sıcaklık dalgalanmalarını azaltır. Yiyeceklerin tazeliğini 7 güne kadar korur. Door cooling ise eşit ve hızlı soğutma performansı sergiler. Bu teknolojiyle içecekler daha soğuk kalırken yiyeceklerin tazeliği de korunur. LG buzdolabı özelliklerinden bir diğeri ise dört aşamalı filtre sistemidir. Hygiene fresh+ teknolojisinin sunduğu harici fan, kötü kokuları giderir. Gıdalarınızın sağlıklı koşullarda saklanmasına yardımcı olur.

LG buzdolapları, pişirme öncesi buz çözdürme derdini de ortadan kaldırır. Dondurucudan çıkardığınız ürünü Fresh 0 Zone çekmecesine yerleştirdiğinizde sağlıklı koşullarda ve hızlı çözünme sağlarsınız. Tüm bu özellikleri sayesinde LG buzdolapları ile sağlıklı, güvenli ve verimli saklama deneyimi yaşarsınız.

Büyük İç Hacim: LG Buzdolapları ile Kolay Alan Yönetimi

LG buzdolaplarının çoğunluğu, 500 litrenin üzerinde iç hacme sahiptir. Örneğin LG 630 lt ve 631 lt buzdolabı çeşitleri, en geniş depolama alanı sunan seçeneklerden ikisidir. Bu modeller, kalabalık aileler ve küçük işletmeler için idealdir. 600 litrelik geniş buzdolabınıza haftalık hatta aylık alışverişlerinizi yerleştirmeniz mümkündür.

LG 502, 546 ve 588 lt buzdolabı modelleri de son derece geniş iç hacme sahiptir. Tüm yiyecek ve içecekleriniz için yeterli alanı sunan bu cihazlar, hazırladığınız yemekleri saklama kabı ve tencereleriyle bile depolamaya uygundur. Haftanın yemeklerini pazar gününden hazırlayıp dolaba kaldıranlar için âdeta bir kurtarıcıdır.

LG buzdolapları arasında elbette tek başına yaşayanlar veya küçük aileler için uygun seçenekler de mevcuttur. Fazla geniş depolama alanına ihtiyacınız yoksa iç hacmi 400 litre civarında tasarlanmış buzdolaplarına göz atabilirsiniz. Böylece hem LG teknolojisinden uzak kalmaz hem de ihtiyacınıza uygun ürünü bulmuş olursunuz.

Farklı Raflar, Çeşitli Gıdalar: LG Buzdolapları ile Organize ve Düzen Deneyimi

LG buzdolapları, düzen meraklıları tarafından severek kullanılır. Çünkü birbirinden farklı raf düzeni, çeşitli gıdaları depolamak için en uygun organizasyonu sağlar. Örneğin LG gardrop tipi buzdolabı çeşitleri, iki kapılı olduğu için kolay düzenlenir ve dağılmaz. LG çift kapılı buzdolabının bir tarafına soslarınızı, diğer kapağına içeceklerinizi koyabilirsiniz. Böylece küçük kavanozlarınızı tencerelerin arkasında kaybetmezsiniz.

ThinQ Akıllı Kontrol: LG Buzdolabınızı Telefonunuzdan Yönetin

ThinQ, LG’nin kullanıcılarına sunduğu akıllı özelliklerden biridir. LG ThinQ buzdolabını akıllı telefonunuzda yönetmeniz mümkündür. Bu sistemle evden çok uzaktayken bile buzdolabınızın çalışma özelliklerini kontrol edebilir ve sıcaklık ayarını değiştirebilirsiniz. Örneğin siz tatildeyken evde uzun süreli elektrik kesintisi olursa telefonunuzdan görebilirsiniz. Dolabın kapısını açık bırakırsanız telefonunuza gelen bildirim ile uyarılırsınız.

Telefonunuzdan ulaşabileceğiniz bir diğer görüntü, buzdolabınızın içidir. LG instaview buzdolabının içini akıllı telefonunuzdan inceleyerek eksikleri tespit edebilirsiniz. Aile bireylerinize not bırakabilirsiniz. Cihazın dokunmatik cam kapağına çift tıkladığınızda içini görebilirsiniz. Böylece alacağınız ürünü seçmek için kapağı uzun süre açık bırakmazsınız. Bu buzdolabının üzerindeki akıllı panelden hava durumunu görebilir ve alışveriş listesi oluşturabilirsiniz. Aynı panelden buzdolabındaki malzemelerle yapılabilecek yemek tarifleri dahi bulmanız mümkündür.

Şık Tasarım, Güçlü Teknoloji: LG Buzdolapları ile Mutfakta Modern Esintiler

LG buzdolapları estetik, kaliteli ve fonksiyonel tasarımlarıyla dikkat çeker. LG inox buzdolabı çeşitleri, paslanmaz çelik malzemeye ve parlak gri renge sahiptir. Hem sağlıklı hem şık bir modeldir. Aynı zamanda kolay temizlenir.

LG gri buzdolabı modelleriyle mutfağınıza modern bir dokunuş katmanız mümkündür. Farklı tarzları sevenler ise LG siyah buzdolabını tercih edebilirler. LG’de beyaz buzdolabını tercih edenler için uygun modeller de mevcuttur. Her tarza uygun modelleriyle LG buzdolapları, Pasaj’da bulabileceğiniz derin dondurucular ile kombinlenebilir.

LG dokunmatik buzdolabı modelleri, teknolojiyle estetiği birleştirmeyi başarır. Dokunmatik LED ekran, buzdolabının üstüne ince ve zarif bir panel hâlinde yerleştirilir. Hem kolay kontrol edilir hem de kullanımı zevkli hâle getirir.

LG Buzdolaplarından Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

LG buzdolaplarını seçerken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Elbette beğenilerinizi de göz ardı etmemelisiniz. Aşağıdaki listenin size yardımcı olması mümkündür.

  • Boyut ve kapasite: LG buzdolabı ölçüleri, her alana uygun farklı seçeneklerle sunulur. Kapasite alternatifleri de çeşitlidir. Böylece mutfağınıza ve tüketim alışkanlıklarınıza uygun modeli bulabilirsiniz.
  • Akıllı özellikler: Mutfağınıza sadece buzdolabı değil, bir yardımcı almak isterseniz LG’nin akıllı teknolojilerle bezeli modellerine göz atabilirsiniz.
  • Dondurucu pozisyonu: LG buzdolapları, alttan ve üstten donduruculu modeller tasarlar. Kullanım alışkanlıklarınıza uygun olan modeli seçmeniz tavsiye edilir.

Bunların haricinde enerji verimliliğine de bakabilirsiniz. Tasarım ve renk özelliklerini dikkate alabilirsiniz. Ayrıca bütçenizin de seçim sırasında etkili olması mümkündür.

İleri Teknolojileri ile Tazelik Sağlayan LG Buzdolapları Turkcell Pasaj’da!

Birbirinden farklı LG buzdolabı modelleri ve fiyatlarını Turkcell Pasaj’da bulabilirsiniz. Ürün incelemelerine ve kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Dilerseniz diğer beyaz eşya seçeneklerine de göz atarak mutfağınızı yenileyebilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın kalitesi, çeşitliliği ve güvencesinden faydalanabilirsiniz.

LG Buzdolabı Derecesi Kaç Olmalı?

Buzdolaplarının derecesi, 2 ila 4 santigrat arasında tutulmalıdır. Buzdolabınızı dört mevsim bu aralıkta kullanabilirsiniz. Ancak çok sıcak bölgelerde yaz aylarında dereceyi düşürmek gerekebilir. Özellikle dondurucu derecesini düşürmek, yiyecek ve içeceklerinizi soğutmak için zamanınız olmadığında size avantaj sağlar. Bu gibi durumlarda LG buzdolabı soğukluk ayarını akıllı telefonunuzdan dahi kolaylıkla düşürüp yükseltmeniz mümkündür.

LG Buzdolabı Koku Filtresi Nasıl Temizlenir?

LG buzdolaplarının koku filtresi çoğunlukla soğutucu kısmının tavanında bulunur. Yıkanabilir filtreleri çıkararak ılık suyla temizleyebilirsiniz. Dilerseniz suya sirke de karıştırabilirsiniz. Yıkanabilir özellikte olmayan filtreleri ise nemli bir bezle silip kuruladıktan sonra geri yerleştirmeniz mümkündür.

LG Buzdolabı Wifi Nasıl Bağlanır?

Buzdolabının kurulumu tamamlandıktan sonra kontrol panelindeki ayarlardan kendi Wi-Fi ağınızı seçmelisiniz. Şifrenizi girdiğinizde buzdolabınız Wi-Fi ağına bağlanır. Kablosuz ağınız aktif ve buzdolabı Wi-Fi ayarınız açık olduğu müddetçe bağlantı korunur.

LG Buzdolabımı Neden Turkcell Pasaj’dan Almalıyım?

Turkcell Pasaj’da onlarca farklı LG buzdolabı modeline ulaşabilirsiniz. Filtreleme özellikleriyle aradığınız ürünleri hızla bulursunuz. Karşılaştırma modunu açarak beğendiğiniz modelleri kıyaslarsınız. Böylece tam ihtiyacınıza uygun ürünü satın alabilirsiniz. LG buzdolabı fiyatlarına Pasaj’a özel indirimlerle ulaşarak satın alma sırasında tasarruf edersiniz. Güvenli ve çeşitli ödeme seçeneklerinin yanı sıra Pasaj garantisinin tadını çıkarırsınız. Tüm bu avantajlar sayesinde yerinizden kalkmadan hızlı ve akıllı alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Daha Fazla

​​