Sepet 0

Samsung Galaxy A54 5G 8 GB 128 GB

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Firmanıza Özel Teklifler

Firmanız için bu cihazı Turkcell faturanıza ek taksit avantajıyla alabilirsiniz.
 
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş
Mağazadan Teslimat

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Mağazadan Teslimat

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz

Diğer Satıcılar

DİĞER TEKLİFLER

İlham veren şıklık ve sadelik

Birinci sınıf cam yüzeyi, sade kamera düzeni ve enerji veren renk seçenekleriyle Galaxy A54 5G, kusursuz ve zarif bir çerçevede Acayip İyi kimliğini taşıyor.
*Sunulan renkler ülke, bölge veya satıcıya göre farklılık gösterebilir.

Acayip İyi videoları çekmek acayip kolay

VDIS ve daha geniş Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) açısı ile Galaxy A54 5G, otomatik yeniden çerçeveleme ve otomatik odaklanma özellikleri sayesinde yüksek kaliteli videoları kolayca çekmenize yardımcı olur.
*VDIS: Dijital Video Görüntü Sabitleme.

Acayip iyi Nightography ile o yıldızlı geceyi yeniden yaşayın

Siz sadece çekim yapın. Galaxy A54 5G, gelişmiş görüntü sensörüyle canlı fotoğraflar yakalar. Hava karardığında kameranız otomatik olarak gece moduna geçer. Geniş Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) ve Gelişmiş görüntü sensörü.

Hayran bırakan kamera Ön Kamera

32 MP Ön kamera ile selfie’lerinizi daha yüksek çözünürlükte çekin. Canlı renkler ve net odaklanma ile yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekmeyi keşfedin.

“İyi”yi “Acayip İyi”ye dönüştürün Fotoğraf Kusursuzlaştırma

Fotoğraf Kusursuzlaştırma ile çekimlerinizi mükemmel hale getirin. Sezgisel olarak kolayca kullanılabilen yapay zeka destekli bir araçla fotoğraflarınızın çözünürlüğü artarken bulanıklıklar ve kumlanmalar azalsın.

Acayip İyi Ekran, Gün ışığında bile parlak ve net

Parlak dış mekan görünürlüğü ,İzlediğiniz içeriğe aşık olacaksınız. 6.4 inc FHD+ Super Amoled Infinitiy-O ekran, harika dış mekan görünürlüğü ve 120 Hz’e varan yenileme hızı sayesinde akıcı ekran geçişleri ve canlı bir görüntü sunar.
*Ekran boyutu; tam dikdörtgen şeklinde çapraz olarak ölçüldüğünde 6,4 inç, yuvarlatılmış köşeler göz önüne alındığında ise 6,3 inçtir. Yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle gerçek görüntülenebilir alan daha küçüktür.

Performans  Sınır tanımayan hız 5G

Geleceğe adım atın. Sınırları aşarak her zamankinden çok daha iyisini elde edebileceğiniz hiper yüksek ağ hızları için 5G’de gücünüzü serbest bırakın.
*Optimum bağlantı gerektirir. Ağ kullanılabilirliği ve gerçek hız ülkeye, bölgeye, ağ sağlayıcısına ve kullanıcı ortamına göre değişebilir.

2.5 Güne Kadar dayanan pil

Galaxy A54 5G’nin 5.000 mAh* pili size 2 günün üzerinde kullanım imkanı sağlar.
*Tipik değer, üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Tipik değer, IEC 61960 standardına göre test edilen pil örnekleri arasındaki kapasite farkı göz önünde bulundurularak hesaplanan tahmini ortalama değerdir. Nominal kapasite 4.905 mAh’dir.Gerçek pil ömrü; ağ ortamına, kullanılan özelliklere ve uygulamalara, çağrı ve mesaj sıklığına, şarj edilme sayısına ve diğer pek çok faktöre bağlı olarak farklılık gösterebilir. Tahmini değer, Strategy Analytics tarafından tespit edilen ortalama kullanım profiline göre belirlenmiştir. Strategy Analytics tarafından 19-30 Ocak 2023 tarihleri arasında Birleşik Krallık’ta bağımsız olarak değerlendirilmiştir ve değerlendirmede 5G Sub6 ağları, LTE ve Wi-Fi ile varsayılan ayarlarındaki SM-A546 ön sürüm modelleri kullanılmıştır.