Sepet 0

Samsung Galaxy A34 5G 8GB 128GB

4,6
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Firmanıza Özel Teklifler

Firmanız için bu cihazı Turkcell faturanıza ek taksit avantajıyla alabilirsiniz.
 
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş
Mağazadan Teslimat

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Mağazadan Teslimat

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz

Diğer Satıcılar

DİĞER TEKLİFLER

Gün Işığında Bile Akıcı ve Parlak

Galaxy A34 5G’nin 1.000 nit Süper AMOLED ekranı, dışarıdayken bile net bir görüntü sunar. 6,6 inçlik muhteşem ekranda akıcı bir izleme deneyimi için 120 Hz ‘e varan yenileme hızı içeriğinize hayat verir. 1.000 nit, Yüksek Parlaklık Modunda (HBM) elde edilir. Ekran boyutu; tam dikdörtgen şeklinde çapraz olarak ölçüldüğünde 6,6 inç, yuvarlatılmış köşeler göz önüne alındığında ise 6,4 inçtir. Yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle gerçek görüntülenebilir alan daha küçüktür.

Sade ve Şık

Sade hatlar ve cam gibi glastik kaplama ile çerçevelenen Galaxy A34 5G; Acayip İyi Yeşil, Acayip İyi Gümüş ve Acayip İyi Siyah Rengi gibi şık ve modası geçmeyen renk grupları ile sunulmaktadır.

Anılarınız Canlansın

Galaxy A34 5G, en güzel anılarınızı karanlıkta bile parlak, canlı renklerle kaydeder ve Otomatik Çerçeveleme ile kadrajı gruba kusursuzca uyacak şekilde ayarlar.

Muhteşem Yapay Zeka

“Harika”yı “muhteşem”e dönüştürün. Fotoğraf Kusursuzlaştırma ; Fotoğraf Kusursuzlaştırma ile çekimlerinizi mükemmel hale getirin. Sezgisel olarak kolayca kullanılabilen yapay zeka destekli bir araçla fotoğraflarınızın çözünürlüğü artarken bulanıklıklar ve kumlanmalar azalsın .Fazlalıkları atın, yalnızca istedikleriniz kalsın .Nesne Silici ; Mükemmel çekim için beklemenize gerek yok. Fotoğrafınızı hemen çekin ve istenmeyen nesneler, gölgeler ve yansımalar gibi fazlalıkları Nesne Silici ile düzenleyin.

Bir Çırpıda Halledin

Sekiz çekirdekli işlemcisi ve 5G bağlantısı ile Galaxy A34 5G, işte veya oyunda en yüksek performansı elde etmeniz için ilham verir. 8 GB bellek, 128 GB depolama seçeneklerinin yanı sıra 1 TB’a kadar MicroSD kartı desteğiyle depolama alanı endişeniz olmayacak.
*Optimum bağlantı gerektirir. Ağ kullanılabilirliği ve gerçek hız ülkeye, bölgeye, ağ sağlayıcısına ve kullanıcı ortamına göre değişebilir.
*Bellek/depolama seçenekleri ve kullanılabilirliği ülkeye, bölgeye veya satıcıya göre değişebilir. Gerçek depolama kullanılabilirliği, önceden yüklenmiş yazılımlara göre değişebilir.
*MicroSD kartı ayrıca satılır.

2.5 güne Varan Pil Ömrü

Galaxy A34 5G, 5.000 mAh (tipik) pil ile daha uzun saatler boyunca kullanım imkanı sağlar ve Uyarlanabilir Pil sayesinde telefonunuzun kullanımına bağlı olarak pil ömrünü optimize eder. Tipik değer, üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Tipik değer, IEC 61960 standardına göre test edilen pil örnekleri arasındaki kapasite farkı göz önünde bulundurularak hesaplanan tahmini ortalama değerdir. Nominal kapasite 4.905 mAh’dir Gerçek pil ömrü; ağ ortamına, kullanılan özelliklere ve uygulamalara, çağrı ve mesaj sıklığına, şarj edilme sayısına ve diğer pek çok faktöre bağlı olarak farklılık gösterebilir. Tahmini değer, Strategy Analytics tarafından tespit edilen ortalama kullanım profiline göre belirlenmiştir. Strategy Analytics tarafından 19-30 Ocak 2023 tarihleri arasında Birleşik Krallık’ta bağımsız olarak değerlendirilmiştir ve değerlendirmede 5G Sub6 ağları, LTE ve Wi-Fi ile varsayılan ayarlarındaki SM-A346 ön sürüm modelleri kullanılmıştır.

Gizlilik ve Güvenlik 

Samsung Knox ile verilerinizi güvende tutun. Güvenli Klasör, cihazınızda şifreli bir alan oluşturarak daha fazla koruma sağlar.

Smart Switch

Basit bir aktarım işlemi ile yeni Samsung Galaxy cihazınızda kaldığınız yerden devam edin.

Ürün Değerlendirmeleri

90 kere puanlandı
4,6
* Satın alınan ürünler kullanıcılar tarafından değerlendirilebilir
Toplam 90 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla