Sepet 0

iPad Pro 4.Nesil Wi-Fi + Cellular 1 TB

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

 

Firmanıza Özel Teklifler

Firmanız için bu cihazı Turkcell faturanıza ek taksit avantajıyla alabilirsiniz.
 

Diğer Satıcılar

DİĞER TEKLİFLER

True Tone Özellikli Yansımasız Ekran

IPS panelli 11 inçlik diyagonal ekran, MultiTouch özelliği sayesinde rahat ve hızlı bir kullanımı destekler. Geniş renk yelpazesi, True Tone ve ProMotion gibi teknolojiler ise tablet ekranındaki tüm görsellerin gerçekçi ayrıntılara sahip olmasını sağlar.

Apple M2 Çip Avantajı

16 çekirdekli Neural Engine ve 8 çekirdekli CPU’ya sahip olan Apple M2 çip, iPad Pro tabletinizde ağır uygulamalar çalıştırabilmenize yardımcı olur. Bununla birlikte 4K’ya varan çözünürlükteki videoları editleyebilir, görsel bazlı çalışmalarınızı akıcı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Devasa Depolama Alanı 

1 TB kapasiteli iPad Pro 11 inç tablet bilgisayarda oluşturduğunuz dosyalar, hazırladığınız videolar, çizimleriniz, ofis dokümanlarınız ve hatta arşivleriniz için dahi yeterli alan bulunur.

Akıllı HDR Destekli Kamera

12 MP geniş açılı arka kamera, akıllı HDR 4, Focus Pixels gibi teknolojiler sayesinde kusursuz fotoğraflar çekmenize ve videolar kaydetmenize yardımcı olur. Üstelik hazır çekim modları ve görüntü optimizasyonları sayesinde düzenleme için vakit ayırmanız gerekmez.

Aksesuar Kullanabilme Özelliği

Apple tarafından iPad tabletler için geliştirilen tablet kalemi ve tablet klavyesi gibi aksesuarla uyumlu olan iPad Pro 11 inç tableti, bu tarz aksesuarlarla çok daha verimli olarak kullanabilirsiniz.

Genel Özellikler

İşletim Sistemi
IPADOS 16.1
Çözünürlük
2388X1668 PIXELS
İşlemci
M2
Ram (Sistem Belleği)
8GB

Hafıza

Dahili Hafıza
1 TB

Ekran & Görüntü

Ekran Boyutu
11 INC
Ekran Teknolojisi
LIQUID RETINA XDR EKRAN

Kamera

Arka Kamera
12 MP + 10 MP
Ön Kamera
12MP

Bağlantılar

4.5G ile Uyumlu
LTE

Diğer Özellikler

USB
USB-C

Henüz yorum yok