Delonghi ICM2.1B Filtre Kahve Makinesi

4,6
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

ECO Enerji Tasarrufu

De’Longhi kahve makinesi otomatik kapanma özelliği ile enerji tasarrufu sağlamaktadır. Demleme işlemi tamamlanınca makine otomatik olarak kapanır. Bu süre 40 dakikadır. Bu özellik arttırılmış güvenlik için de faydalıdır. De’Longhi kahve makinelerinde bulunan damlatma önleyici sistem sayesinde kahve karafını istediğiniz zaman yerinden çıkarabilirsiniz. Ürünün yan tarafında bulunan su seviyesi göstergesi sayesinde cihazınızın su seviyesini takip edebilir ve cihazınız suyu bitmeden su doldurabilirsiniz.


Isıtıcı Taban

Ürünün tabanının ısıtıcı özelliği ile demlenen kahvenin hazır bir şekilde soğumadan beklemesi sağlanmaktadır. Kahveniz daima sıcak ve servise hazır olur.


Kolay Temizleme

Delonghi filtre kahve makinesi kolay yıkanma özelliği sayesinde bulaşık makinesinde de yıkanabilmektedir. Bu özelliği ile makine kirli bulaşık derdinize de çözüm olacaktır. Cihazda bulunan damlatma engelleyici ile cihazınızı kirlenmeden kullanabilir ve istediğiniz anda kahve karafını sorunsuz bir şekilde yerinden çıkarabilirsiniz. Karaf ve filtrenin sepetlerinin kolay bir şekilde çıkarılabilmesi temizliği de kolaylaştırmaktadır.

Otomatik Kapanma Fonksiyonu

Son kullanımdan 40 dakika sonra otomatik kapanır. Cihaz kahve hazır olduğunda sesli ikaz ile kahve bekleme sorununu sona erdirmiştir. Sesli ikaz sistemi ile kahvenizin hazır olduğunu belirten cihaz, sesli ikazdan sonra kahvenizi hazır bir şekilde tutmaktadır. Ürün geniş haznesi sayesinde 10 fincana kadar kahve sunmaktadır. Bu özelliği ile kalabalık mekanlar için de ideal bir ürün haline gelmektedir. 10 fincan kahvenin tamamında aynı lezzeti almak mümkündür.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ICM2.1B FİLTRE KAHVE MAKİNESİ
Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
DELONGHI

Ürün Değerlendirmeleri

4,6
5 kere puanlandı
Toplam 5 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla