Delonghi ICM2.1B Filtre Kahve Makinesi

4,5
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

ECO Enerji Tasarrufu

De’Longhi kahve makinesi otomatik kapanma özelliği ile enerji tasarrufu sağlamaktadır. Demleme işlemi tamamlanınca makine otomatik olarak kapanır. Bu süre 40 dakikadır. Bu özellik arttırılmış güvenlik için de faydalıdır. De’Longhi kahve makinelerinde bulunan damlatma önleyici sistem sayesinde kahve karafını istediğiniz zaman yerinden çıkarabilirsiniz. Ürünün yan tarafında bulunan su seviyesi göstergesi sayesinde cihazınızın su seviyesini takip edebilir ve cihazınız suyu bitmeden su doldurabilirsiniz.


Isıtıcı Taban

Ürünün tabanının ısıtıcı özelliği ile demlenen kahvenin hazır bir şekilde soğumadan beklemesi sağlanmaktadır. Kahveniz daima sıcak ve servise hazır olur.


Kolay Temizleme

Delonghi filtre kahve makinesi kolay yıkanma özelliği sayesinde bulaşık makinesinde de yıkanabilmektedir. Bu özelliği ile makine kirli bulaşık derdinize de çözüm olacaktır. Cihazda bulunan damlatma engelleyici ile cihazınızı kirlenmeden kullanabilir ve istediğiniz anda kahve karafını sorunsuz bir şekilde yerinden çıkarabilirsiniz. Karaf ve filtrenin sepetlerinin kolay bir şekilde çıkarılabilmesi temizliği de kolaylaştırmaktadır.

Otomatik Kapanma Fonksiyonu

Son kullanımdan 40 dakika sonra otomatik kapanır. Cihaz kahve hazır olduğunda sesli ikaz ile kahve bekleme sorununu sona erdirmiştir. Sesli ikaz sistemi ile kahvenizin hazır olduğunu belirten cihaz, sesli ikazdan sonra kahvenizi hazır bir şekilde tutmaktadır. Ürün geniş haznesi sayesinde 10 fincana kadar kahve sunmaktadır. Bu özelliği ile kalabalık mekanlar için de ideal bir ürün haline gelmektedir. 10 fincan kahvenin tamamında aynı lezzeti almak mümkündür.

Genel Özellikler

Kahve Tipi
Filtre Kahve
Fincan Kapasitesi
10 Fincan

Toplam 4 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
4,5 (4 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
4,5
Kullanım Kolaylığı
4,5
Ürün Fonksiyonları
4,5
Toplam -4- Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla