Cvs Dn 19814 Coffee Master Filtre Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kişisel Filtre Kahve Makinesi

Minimal tasarımlı, kişiye özel bir filtre kahve makinesi arayanlara alternatif çözüm sunan Coffee Master filtre kahve makinesi hem pratik bir şekilde demleme yapar hem de kolay temizlenir. Bununla birlikte aşırı ısınma durumunda otomatik olarak kapanır ve güvenli bir kullanım sağlar.

İdeal Su Kapasitesi

Dahili 420 ml su haznesine sahiptir. Bu sayede tek muga demleme yaparak taze kahvenin tadını çıkarabilir veya iki fincana demleme yaparak kahvenizi paylaşabilirsiniz.

LED Işıklı Gösterge

Cihazın açık veya kapalı olduğunu gösteren ufak bir LED ışık bulunur. Bu ışık sayesinde demleme durumunu da takip edebilirsiniz. Ayrıca açma-kapama anahtarı sayesinde cihazı sürekli prize takıp çıkarmanız gerekmez.

Dahili Mug Avantajı

CVS DN Coffee Master filtre kahve makinesi, özel bir mug ile birlikte gelir. Bu mug sayesinde ihtiyaç duyduğunuz miktarda kahve hazırlayabilirsiniz.

Yıkanabilir Filtre Kolaylığı

Dahili filtresi sayesinde kağıt filtre kullanımı gerektirmez. Bununla birlikte sadece su ile durulayarak dahi cihazın filtresini temizleyebilirsiniz. Damlatma tepsisi ise demleme sırasında kahvenin taşmasını engelleyerek temiz bir kullanım sunar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CVS DN 19814 COFFEE MASTER FİLTRE KAHVE MAKİNESİ
Güç (w)
750 W
Su Kapasitesi
420 ML
Kullanım Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
2 YIL
Sub Kategori
PASAJ
Üretim Yeri
ÇİN
Marka
CVS
Henüz yorum yok