HP Pavilion 15.6 inç Mavi Notebook Sırt Çantası 5EF00AA

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Tüm Eşyalar Koruma Altında

HP tarafından üretilen laptop çantası, su geçirmez bir kumaş kullanılarak üretilir. Böylelikle yağmur yağdığında bilgisayara ve diğer eşyalara su sızmaz. Öte yandan çantanın tabanı da su geçirmez malzeme kullanılarak imal edilir.

Su için Özel Bölme

Markanın satışa sunduğu bu çantada su şişeleri için bir adet bölme yer alır. Bu sayede kullanıcılar için su şişesine erişim oldukça kolay bir hal alır.

Güç Adaptörü için Ayrı Cep

Laptop çantasında birçok kullanışlı cep bulunur. Modelde yer alan ufak cebe anahtar, mouse ve diğer birçok bilgisayar aparatını rahatlıkla koyabilirsiniz. Öte yandan çantada güç adaptörü için ayrı bir cep de vardır.

Seyahatlerde Son Derece Konforlu

Omuz askıları, özel olarak yastıklı bir şekilde tasarlanır. Bu sayede çantayı kullanan kişiler, çantayı taşırken daha az terler ve rahat eder. Arka yüzeyindeki kaplama da hava akışının daha iyi şekilde gerçekleşmesini sağlar.

15,6 inç ve Daha Küçük Boyutlardaki Laptoplarla Uyumlu

HP tarafından üretilen dizüstü bilgisayar çantası, 15,6 inçlik bilgisayarlar için tasarlanan bir çantadır fakat bu model daha küçük boyutlardaki laptopları ve tabletleri de taşımak için kullanılabilir.

Teknik Detaylar

  • Ekran Boyutu: 15,6 inç
  • Ebatlar: 36 x 52 x 10 cm
  • RFID Cebi: Var
  • El Kayışı: Var
Henüz yorum yok