Samsung MS23F300EEW/TR 23 L Mikrodalga Fırın

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

23 Litrelik Geniş İç Kapasite

Samsung MS23F300EEW/TR 23 L mikrodalga fırın, oldukça geniş iç hacmi ile istediğiniz gıdaları hızlı ve kolay bir şekilde pişirmenizi sağlar. 23 litrelik yüksek kapasitesi sayesinde ısıtılması gereken ne kadar yiyeceğiniz varsa pişirmenize yardımcı olur.

Altı Farklı Güç Kademe Seçeneği

Üstün özelliklere sahip Samsung mikrodalga fırın, farklı derecelere sahip 6 adet ısıtma ve pişirme seçeneği sunar. Altı adet güç kademesi sayesinde farklı gıda türlerinizi istediğiniz sıcaklık derecelerinde ısıtabilirsiniz.

Üçlü Dağıtım Sistemi ile Etkin Performans

Samsung MS23F300EEW/TR 23 L mikrodalga fırın özellikleri arasında yer alan üçlü dağıtım sistemi sayesinde yiyeceklerin her tarafını eşit şekilde pişirebilirsiniz. Üçlü dağıtım sistemi ısıyı üç farklı yöne dağıtır, bu sayede ısıtma ve pişirme işlemlerinde ısı, yiyeceklerin her yerine orantılı bir şekilde yayılır.

Zaman Kazandıran Buz Çözme Özelliği

Buz çözme özelliği, buzlukta yer alan ve çözülmesi için dışarıya çıkarmayı unuttuğunuz gıdaların hızlı bir şekilde çözülmesine ve zamandan kazanmanıza yardımcı olur. Böylece gıdalarınızı buzlukta unutsanız bile buz çözme özelliği ile hızlı bir şekilde buzunun çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Dijital LED Kontrol Paneli ile Modern Görünüm

Dijital LED kontrol paneli, yiyecekler ısıtılırken geri sayım detayının kullanıcılar tarafından takip edilmesini mümkün kılar. Geri sayım detayının haricinde mikrodalga fırına şık bir görünüm de kazandırır.

Yüksek Isıya Karşı Dayanıklı Cam Kapağı

Samsung MS23F399EEW/TR 23 L mikrodalga, dayanıklı cam kapağı sayesinde yüksek sıcaklıklarda bile güvenli bir kullanım sunar. Saydam cam kapağı, pişirme sürecinde yiyecekleri görebilmenizi sağlar.

Kolay Temizlenebilir İç Duvar

Kolay temizlenebilir malzemelerden üretildiği için mikrodalga fırının hem iç duvarını hem de dışını kimyasal maddeler kullanmadan nemli bir bez sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Özel Kauçuk Ayaklar ve Geniş Döner Tabla

Samsung mikrodalga fırın özel kauçuk ayaklara sahip olduğu için tezgahtan kayma sorunuyla karşılaşılmaz. Geniş döner tablası sayesinde büyük tabakların da rahatlıkla kullanılmasını sağlar.

Teknik Özellikler

 • Ürün Tipi: Solo
 • Montaj Tipi: Bağımsız
 • Kapasite: 23 lt
 • Mikrodalga Güç: 1150 watt
 • Güç Kademesi: 6
 • Döner Tabla Çapı: 288 mm
 • Buz Çözme Özelliği: Var
 • LED Ekran: Var
 • Üçlü Dağıtım Sistemi: Var
 • Kapı Tipi: Kol
 • Saat: Var
 • Ağırlık(Net): 12 kg
 • Renk: Gri 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MS23F300EEW-TR 23 L
Üretim Yeri
Güney Kore
Ekran Panel Tipi
DİJİTAL
İç Boyutlar
23 LT
Kontrol Paneli
VAR
Kullanım Şekli
SOLO
Güç (w)
800W
Izgara
YOK
Ağırlık (gr)
12 KG
Pişirme Haznesi Kapasitesi
23 LT
Fırın Hacmi
23 LT
Izgara Fonksiyonu
YOK
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Sub Kategori
TDA
Marka
SAMSUNG
Henüz yorum yok