Altus ALK 465 F Enerji Sınıfı 530l No Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hızlı Soğutma ve Dondurma Fonksiyonu

Buzdolabına yerleştirmek istediğiniz yeni ürünleri kaliteli bir şekilde kısa sürede soğutur ve bozulmalarını önler. Bu soğutma fonksiyonunu içeceklerinizi hemen soğutmak için de kullanabilirsiniz.

Üç Raflı Soğutucu Bölmesi

Geniş iç hacmi ile gıdalarınıza yeterli alan sağlayan Altus ALK 465, yerleri değiştirilebilen rafları kolay saklama çözümler sunar. Gıdaların saklama kaplarına ve ambalajlarına göre bu rafları dilediğiniz gibi ayarlayabilir, farklı yükseklikteki ürünlerinizi rahatlıkla buzdolabına yerleştirebilirsiniz.

Buz Tepsisi ile 1 kg Buz Yapın

Buz tepsisi ile gelen buzdolabı sayesinde günde 1 kg’ye kadar buz küpleri elde edebilir, ekstra buz haznesi ekleyerek bu miktarı artırabilirsiniz. Oldukça kısa sürede hazırladığı için içeceklerinizi soğutabilir,i yaz aylarında ferahlatıcı smoothie’ler hazırlayabilirsiniz.

Gıdalarınız 15 Saate Kadar Güvende

Elektrik kesintilerinde yiyeceklerinizin bozulmasını önlemek için gelişmiş teknolojilerinden yararlanılarak üretilen buzdolabı, 15 saate kadar donuk ürünleri muhafaza edebilir ve soğutucu bölmesindeki yiyeceklerin bozulmasını önlemeye yardımcı olur.

0 Derece Bölmesi ile Akıllı Çözümler

Kahvaltılık, şarküteri, peynir ve yumurta gibi gıdaları aşırı soğumadan muhafaza etmek istediğinizde kullanabileceğiniz 0 derece bölmesi aynı zamanda donuk gıdaları çözdürmek için de mükemmeldir. Yiyecekleriniz bu sayede güneş almayan ve sıcaklığı stabil bölmede bakteri oluşmadan çözülebilirler.

Buzlanma Yapmadan Kaliteli Soğutma Sistemi NoFrost

Soğutucu ve dondurucu bölmesi no frost teknolojisine sahip buzdolabı içerideki havayı ve hazneyi aynı anda soğutarak buzlanmayı önler. Bu sayede gıdalar buzlanmadan hemen soğutulur ve uzun süre taze kalır.

LED Lamba ile Tasarruflu Aydınlık

Yan taraftan lamba ile aydınlatılan buzdolabı hem tasarruf yapabileceğiniz hem de cihaz içerisindeki her noktayı görebileceğiniz LED’ler ile donatılmıştır.

Rahatsız Etmeyen Düşük Ses Seviyesi

Sadece 40 dB çalışma sesine sahip buzdolabı, fark edilemeyecek kadar sessiz çalışır ve ortamda bulunan kimseye rahatsızlık vermez.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ALTUSALK 465 F ENERJİ SINIFI 530L NO FROST KOMBİ TİPİ BUZDOLABI
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
KOMBİ TİPİ
Hacim (lt)
400 - 600 L
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
340
Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Kapı Sayısı
2
Sesli Uyarı
BELİRTİLMEMİŞ
Genişlik (cm)
70 CM
Derinlik (cm)
70.5 CM
Yükseklik (cm)
185 CM
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ALTUS
Henüz yorum yok