Sepet 0

Electrolux Ankastre Fırınlar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1461 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Şık ve Pratik: Electrolux Ankastre Fırınlar

Geniş iç hacimleriyle tüm kullanıcılara uyum sağlayan Electrolux ankastre fırın modelleri, pratik arayüzleri, pişirme fonksiyonları, aksesuarları ve zahmetsiz temizlik özellikleriyle benzerlerinden ayrılır. Aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayan malzemeleri ve çalışma prensibi ile bütçe katkısı sağlayan ankastre fırınlar uygun fiyatlara lezzetli yemekler hazırlamanıza yardımcı olur. AirFry, buharlı pişirme, Combi Quick, 3D pişirme, hızlı ve eşit pişirme özellikleriyle tek seferde geniş aile yemekleri hazırlamanıza olanak tanır. Bununla birlikte zaman ayarı, manuel ısı ayarı ve pişirme uyarısı gibi ekstra fonksiyonlarla değerli zamanınızı size bırakır. Autoclean temizlik özelliği ile donatılan modern Electrolux fırın modelleri tek tuşla temizlik ve hijyen sağlayarak fırın kullanımını daha pratik bir hale getirir. Pişirme konusunda yüksek performans gösteren ankastre Electrolux fırınlar çok yönlü pişirici seçenekleriyle aynı anda birden fazla yemeğin eşit bir şekilde hazırlanmasını sağlayarak hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur. Tüm bunlarla birlikte ankastre modüllere tam uyum sağlayan ölçülerde üretildiğinden mutfağınızda şık bir ambiyans oluşturur.

Dekorasyona Katkı Sağlayan Ankastre Fırın Modelleri

Düğme tasarımı ve LED ekranlı Electrolux ankastre fırın çeşitleri tek seferde ideal ısıda pişmiş yiyecekler hazırlama imkanı sunar. LED ekran üzerinden takip edilebilen pişirme süresi, ısısı, kalan zaman kısımları kolay takip sağlar. Electrolux ankastre fırınların ön yüzeyinde bulunan kontrol paneli, düğme, dokunmatik tuş ve LCD ekrandan oluşabilir. Modellerin serilerine göre değişen ön panel her birinde anlaşılabilir yönergelere sahiptir. Böylece ilk kez Electrolux ankastre fırın kullanımında dahi iyi sonuçlar alınabilir. Panelin yanı sıra ısıdan etkilenmeyen tutacak ve cam panel çocuklu aileler için idealdir. Çift cam tasarımı fırının dış yüzeyini iç kısımdan bağımsız hale getirir ve ısıdan etkilenmemesini sağlar. Bu sayede iç kısım maksimum sıcaklıkta bile oldukça soğuk halde kalır. Ayrıca Electrolux ankastre fırın modellerinin en büyük özelliklerinden bir diğeri ise vakum kapak teknolojisidir. Fırının içindeki ısıyı muhafaza etmek için özenle tasarlanan kapak vakum özelliği sayesinde dışarı ısı vermez ve yiyecekleri eşit bir şekilde pişirmek için ısıyı sabit tutmaya yardımcı olur. Şık tasarımla birleşen bu özellikler sayesinde Electrolux ankastre fırın modelleri ankastre setler içinde öne çıkan ürünlerden biridir.

Hayatı Kolaylaştıran Electrolux Ankastre Fırın Özellikleri

Her zaman lezzetli yemekler hazırlamanızı destekleyen Electrolux ankastre fırın çeşitleri değişen hacimleriyle birlikte pek çok fonksiyonu bir arada sunar. Multicook adı verilen özelliklerle donatıldıklarından her bir Electrolux ankastre fırın klasik pişirme özelliklerinin yanı sıra alttan ısıtma, ızgara, AirFry, buz çözme, yoğurt mayalama, hanlı pişirme gibi ekstra fonksiyon sunar. Fırında aynı anda patates, sebze, et ve balık pişirmeyi mümkün kılan geniş iç hacimli Electrolux ankastre fırın, konveksiyonel ısıtıcı sayesinde üç seviyede homojen pişirme sağlar. Isının eşit bir şekilde dağılması için titreşim özelliği bulunan konveksiyonel ısıtıcı sabit bir iç sıcaklık oluşturur. Panel üzerinde pişirilen yiyeceğe göre pişirme önerileri bulunan Electrolux ankastre fırın paneli, seçilen pişirme işlevine göre otomatik ısı ayarı yapar. Bu sayede tariflerde unutulan pişirme detaylarını hatırlamanıza gerek kalmaz ve ideal şekilde pişirmeyi gerçekleştirir. Electrolux KODEC70X SteamBake ankastre fırın​ gibi XL fırın tepsisi sunan büyük hacimli, Electrolux ankastre fırın geniş aile yemekleri ve misafirler için idealdir. Birçok kişi için yemek hazırlıklarını tek seferde tamamlamanıza yardımcı olur. Pişirme, kullanım ve temizlik açısından hayatı kolaylaştıran Electrolux ankastre fırın özellikleri ise şöyle sıralanabilir:

  • Enerji verimliliği konusunda kullanıcı dostu tüketim sağlayan Electrolux ankastre fırın modelleri A+ olarak sunulur. Bu sayede yiyecekler hem tam kıvamında pişer hem de uygun fiyatlı yemekler hazırlanabilir.
  • Gömülebilir düğme tasarımı yemek pişirme esnasında ya da fırın çalışmadığında çocukların ayarı değiştirmesini ve fırını çalıştırmasını önler. Aynı zamanda dokunmatik tuş kombinasyonuyla çocuk emniyet kilidi aktif edilebilir.
  • İki veya üç camdan oluşan ön panel dışarı ısı sızmasını önler. Böylece pişirme esnasında kulpa ve cama dokunabilirsiniz. Ayrıca çocuklar için de ekstra güvenlidir. Bununla birlikte en iç kısmındaki cam panel alet gerektirmeden kolayca çıkarılabileceği için dışarıda rahatlıkla temizlenebilir.
  • Parmak izi ve leke bırakmayan çelik malzeme, pürüzsüz cam, Electrolux ankastre fırın tasarımlarının parçalarıdır. Şık fırınları tamamlayan bu parçalar uzun bir tutma sapı ile tamamlanır ve zarif bir görünüm sunar.
  • Sıcak hava pişirme fonksiyonuna ek olarak lezzetli ızgaralar yapmanızı sağlayan alt ve üst ızgara paneli yüksek ısılarda çalışır ve sıcak hava ile çeşitli kombinasyonlarla hemen her tür yiyeceği pişirmenizi sağlar.
  • Nemli sıcak hava, pizza fonksiyonu, hızlı ızgara, ızgara, Turbo ızgara, AirFry, üst-alt ayrı ayrı ısıtma, düşük ısı gibi çeşitli otomatik ayarlara ek olarak pek çok ısı ve pişirme şekli manuel olarak seçilebilir.

Electrolux Ankastre Fırınlarda Ölçü Çeşitleri

Diğer tüm ankastre fırınlarda olduğu gibi Electrolux markasının ürünleri de pek çok farklı kapasiteye ve ölçüye sahiptir. Tüm kullanım alışkanlıklarına cevap veren Electrolux ankastre fırın modelleri 45-60 cm arasında değişen en ölçülerine sahiptir. Ancak standart olarak hazırlanan bu ölçülere ek olarak iç hacimleri bir hayli değişebilir. 43 litreden başlayan iç hacimler ise 57, 60, 65, 68, 72 litre olarak değişkenlik gösterir. 72 litre hacme sahip Electrolux ankastre fırınlar XXL modeller olarak sunulur ve kalabalık ya da bir kerede birden fazla çeşit yemek pişirmek isteyen kullanıcılar için uygundur. Electrolux ankastre fırın yorumları ve incelemelerinde kokuları birbirine karıştırmayan özelliğinden bahsedilir. Bu nedenle büyük hacimli fırınlarda aynı anda farklı yiyeceklerin tamamı pişirilebilir ve zaman/enerji tasarrufu elde edilebilir. Bu ayrıca tüm yiyecekleri sıcak olarak servis etmenize de yardımcı olur.

Turkcell Pasaj Ayrıcalıklarıyla Electrolux Ankastre Fırın Fiyatları

Model, tasarım ve pişirme fonksiyonlarına göre değişebilen Electrolux ankastre fırın fiyatları uzun kullanım ömrü, ideal pişirme özellikleri, güvenlik önlemleri ve dayanıklı malzemeleri göz önünde bulundurulduğunda bütçe dostu alternatifler sunar. A sınıfı enerji tüketimi sayesinde yemek hazırlıklarında da kullanıcıları destekleyen Electrolux ankastre fırın çeşitleri Turkcell Pasaj’ın avantajlı ürünlerinden biridir. Turkcell Pasaj ayrıcalıklarıyla sunulan Electrolux ankastre fırınlar çeşitli kapasiteleri ve tasarımlarıyla mutfaklara uyum sağlamakla kalmaz, kolay temizlenebilen yüzeyi sayesinde zahmetsiz kullanım imkanı tanır. Her yönüyle kullanıcılardan tam not alan Electrolux ankastre fırın modelleri Turkcell Pasaj tarafından sunulan taksitli ödeme fırsatlarının yanı sıra çeşitli ödeme yöntemleri ve kampanyalar sayesinde kullanıcıların ulaşabileceği mutfak yardımcıları arasındadır. Siz de Turkcell Pasaj sayesinde Electrolux ankastre fırınlara uygun fiyata sahip olabilir, tüm yemek çeşitlerini profesyonel şefler gibi pişirmeye başlayabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Electrolux ankastre fırınlar nasıl temizlenir?

Pek çok Electrolux ankastre fırının kendi kendine temizleme özelliği vardır. Zahmetsiz kullanım sunan ankastre fırınlar buharla birlikte sıçrayan yağ ve kirleri kolaylıkla temizler ve uzun süre ilk günkü gibi kullanmanızı sağlar. İnatçı kirlerde ise ön temizliği sizin yerinize yapar ve deterjanlı, nemli bez ile kolaylıkla temizlemenize olanak tanır.

Electrolux ankastre fırın renk seçenekleri nelerdir?

Klasik olarak siyah, beyaz ve antrasit olarak üretilen Electrolux ankastre fırın seçenekleri modern ve retro tasarımlarla da sunar. Bu modeller de ise kulp ve düğmelerde altın gümüş gibi detaylar bulunur. Mutfaklara şık bir dokunuş ekleyen Electrolux ankastre fırınların yanı sıra aynı modele sahip setler de hazırlar.

Electrolux ankastre fırın montajı nasıl yapılır?

Electrolux ankastre fırınlar, mutfak modellerinde bulunan fırın için özel ayrılmış bölmelere monte edilir. Fırınlar profesyonel yetkili servis tarafından açılır ve kurulumu yapılır. Aksi takdirde ürün garanti kapsamı dışına çıkabilir. Öte yandan kurulum ve montaj oldukça zahmetsizdir. Prize yakın olmak şartıyla modüllere vidalanarak montaj tamamlanabilir.

Daha Fazla