Ventoso Profesyonel 32 mm Titanyum Kaplı Saç Maşası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ENTER DİJİTAL MEDYAİLETİŞİM REKLAM VE PAZARLAMA LTD.ŞTİ.-132458

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Saçlarınız Koruma Altında

Ventoso titanyum kaplı profesyonel saç maşası 32mm saçlarınızı şekillendirirken zarar görmesini engeller. Görünümünüze farklılık katarken bukleleriniz de en sağlıklı şekilde sizinle olur.

Farklı Kalınlıkta Buklelere Ulaşmak Artık Tek Maşada

Ventoso titanyum kaplı profesyonel saç maşası 25mm, 32mm ve 38mm olmak üzere tam 3 farklı kalınlığa sahip olup, istenen kalınlıkta ve hacimde bukle elde edilmesini sağlar. Bu sayede tek üründe birden fazla kalınlık elde edilir.

Her Saç Tipine Uygun

Ventoso profesyonel saç maşası, tüm saç tiplerine uygun olarak üretilir. Saçlarınız ister ince telli ister kalın telli olsun Ventoso titanyum saçlarınızdan en iyi sonucu almanız için her daim yanınızdadır.

En Hızlı Şekilde Isınır

Ventoso titanyum kaplı profesyonel saç maşası, 30 saniye gibi kısa bir sürede ısınarak kullanıma hazır hale gelir. Böylece vaktinizin sınırlı olduğu anlarda bile fişe takarak çok kısa sürede saç maşanız istediğiniz ısıya ulaşır.

Dilediğiniz Isı Ayarına Tek Tuşla Ulaşın

140C-220C aralığında ısı ayarı bulunan Ventoso titanyum kaplı profesyonel saç maşası 32mm saç tipinize uygun ısıyı kolaylıkla seçmenizi sağlar. Saçlarınızın yapısına göre dilediğiniz ısıya çabucak ulaşır.

Fişte Takılı Unutma Tedirginliğine Son Veren Teknoloji

Özellikle aceleniz olduğu dönemlerde evden çıkınca aklınızda hep aynı soru kalır. Ventoso titanyum kaplı profesyonel saç maşası, sizi bu tedirginlikten kurtaracak bir yenilik sunar. Ürün fişte takılı şekilde açık konumda bırakılsa dahi 1 saat sonra maşanız kendi kendini kapatır. Böylece olası kazaların da önüne geçilir.

Kullanışlı Kablo

2.7 metre uzunluğunda ve 360 derece dönebilme kabiliyetine sahip kablo, saç şekillendirme esnasında hareketlerinizi kısıtlamadan mükemmel buklelere ulaşmanızı sağlar.

PTC Heater Donanımı ile Güvendesiniz

Maşanızın fazla ısınmasını engelleyen ve ısının sabit kalmasını sağlayan PTC heater teknolojisi bulunur.

Özellikler

  • Maşa Çapı: 32 cm
  • Hızlı Isınma: 30sn
  • Plaka Materyali: Titanyum
  • Otomatik Kapanma: Var
  • Otomatik Kapanma: 60dk
  • Çoklu Gerilim: Türkiye ve Yurt Dışında Kullanım İmkanı (100v-220v)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.