Razor Beast V6 Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Razor Ailesinin En Renkli Üyesi Beast Scooter

Sağlam bir gövde ve parlak renkleri ile Razor ailesine en son eklenen, Beast V6 scooter, yolculuğu keyifli, bir maceraya dönüştürmek için tasarlanmıştır.

Mükemmel Hareket Kabiliyeti

Serbest stil scooter ile kayabilir, zıplayabilir ve son sürat hızla mükemmel manevralar yaparak eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Engel tanımayan çevikliği ile güvenli sürüş imkânı tanıyan scooter, okul yolculuklarından keyif almanızı sağlar.

Yüksek Kaliteli Malzeme

Çelik çatal ve kaliteli alüminyum gidonlar, scooter'ın maksimum mukavemeti ve yüksek manevra kabiliyeti için yapılmıştır. Son derece dayanıklı olması sayesinde uzun yıllar kullanılabilir ve ister yolculuk ister eğlence amaçlı yararlanılabilir.

Taşıması Kolay Hafif Tasarım

Razor Beast V6 serbest stil scooter'ın çerçevesi çok hafif alüminyumdan yapılmıştır ve toplam 3,48 kg ağırlığındadır. Hem boyutu hem de ağırlığı sayesinde çocuklar bile taşıyabilir.

Yumuşak Kauçuk Konforlu Kulp

Yumuşak kauçuktan yapılan kulplar rahatlık sağlar ve aynı zamanda yeni numaralar denerken yüksek tutuş sağlar. İyi kavranabildiği için yüksek hızda giderken dahi elinizden kaymadan güvenli sürüş sağlar.

Sarsıntı Önleyen Tekerlekler

Hız için sert, pürüzlü yüzeyler ise daha yumuşak tekerlekler uygun olduğu için Razor Beast V6’nın tekerlekleri kauçuk ve poliüretandan yapılmıştır. Bu sayede sürüş tempolu ve biraz sert olur ve birçok zeminde konforlu sürüş sunar. Darbelere karşı dirençli yapısı sayesinde ise uzun süre yıpranmadan formunu korur.

İki Basamaklı Çamurluk Freni

PRO tarzında arka çamurluk freni her durumda yoğun frenleme için iki basamaklı tasarlanmıştır. Müdahale etmek istediğinizde dayanıklı çamurluk üzerinden iki farklı açıyla ayağınızla durdurabilirsiniz.

Yüksek Taşıma Kapasitesi ve Güverte Ölçüleri

Maksimum 100 kg’a kadar taşıyabilen scooter yetişkinler ve 8 yaşından büyük çocuklar için uygundur. Ayrıca 10,4 cm genişliğinde ve 49,4 cm uzunluğundaki güverte, maksimum manevra kabiliyeti için geniş boyutlara sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Yük Kapasitesi: 100 kg
  • Önerilen Yaş: 6 yaş ve üstü
  • Çerçeve Malzemesi: Alüminyum
  • Kulplar Malzemesi: Kauçuk
  • Fren Sistemi: Ayak freni
  • Boyutlar: 79x46x54
  • Ağırlık: 3,48 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.