Globber Elite Deluxe Işıklı Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Renkli ve Pratik

Renkli tasarımıyla çocukların büyük beğenisini kazanan Globber Elite Deluxe, katlanabilir yapısıyla oldukça pratiktir. Kolaylıkla taşınabilen scooterın tekerleklerindeki ışıklar hareket hâlindeyken yanar. Tekerleklerdeki LED ışıklar, sürtünme etkisiyle çalışır.

Hareketli T-BAR ile Ayarlanabilir Yükseklik

Scooterın T-BAR yüksekliği ayarlanabilir. Dört kademe ayarlanabilen hareketli T-BAR sayesinde model uzun yıllar kullanılabilir.

Ödüllü Tasarım

Tasarım ödüllü bir scooter olan Globber Elite Deluxe, şık görünüme sahiptir. Model sadece şık görünümüyle değil, ürünün ayak kısmının tırtıklı yapısından gidon kulplarına kadar her detayıyla ödülü hak eder.

Kaliteli Materyallerle Uzun Ömürlü Kullanım

Elite Deluxe scooter, dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilir. Uzun yıllar konforlu şekilde kullanılabilen model, çocuklarınızın dilediği an dilediği yerde eğlenmesini mümkün kılar.

Konforlu Kullanıcı Deneyimi

Ürünün gidon kulpları kullanıcı deneyiminin konforuna katkıda bulunmak üzere dayanıklı çift enjeksiyon materyalden üretilir. Çift enjeksiyon materyal, aynı zamanda kulpların direncini de artırır.

Geniş Kitlelere Hitap Eden Scooter

Elite Deluxe scooterın yük taşıma kapasitesi 50 kg’dır. Üç yaşın üzerindeki çocuklar için tasarlanan ürün, dokuz yaşa kadar rahatlıkla kullanılabilir.

Tüm Kullanıcılara Uygun T-BAR Uzunluğu

Modelin T-BAR uzunluğu 68,5 ilâ 83,5 cm arasında değişir. Farklı yaş grupları ve boylardaki çocukların rahat kullanımı için geliştirilen T-BAR, gidonun yön dönüm performansını destekler.

Eğlence Her Zaman Sizinle

Bitmek tükenmek bilmeyen enerjileriyle herkesin neşe kaynağı olan çocuklar için harika bir eğlence aracı olarak üretilen Globber Scooter Elite hem açık hava hem de kapalı alanda kullanıma uygundur. Çocukların iskelet ve kas yapısını destekleyici özelliği bulunan scooter, dört mevsim kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Yaş grubu: +3
  • Maksimum taşıma kapasitesi: 50 kg
  • T-BAR uzunluğu: 68,5-83,5 cm
  • Kullanıcı boyu aralığı: 95-160 cm
  • Ürün ağırlığı: 2,7 kg
  • Ayarlanabilir T-BAR kademesi: 4

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.