Lunatic Owner Yarı Mekanik RGB Aydınlatmalı Oyuncu Klavye

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKZA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-141505

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kaliteli Tuşlarla Oyunlardan Keyif Alın

Klavye şık görünümüyle diğer oyuncu klavyelerinden ayrılan bir özelliğe sahiptir. Oyuncular oyunda keyif alsın diye özel olarak tasarlanmış klavyenin tuşları kaliteli özelliğiyle dikkat çeker.

Uzun Ömürlü Kullanım İmkânı

Sahip olduğu kasayla son derece sağlam ve dayanıklı tasarımı bulunan klavye kaliteli malzemeden üretilmiş olup uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Şık Yapısıyla Dikkat Çekici

Uzun süreli olarak oyun oynadığınızda bile klavye ellerinizi yormayan ergonomik bir yapıya sahiptir. Şık tasarımıyla dikkat çekici klavyeyi uzun zaman kullandığınızda bile oyundan keyif alabilirsiniz. 

Hafif Tasarımıyla Daha Kullanışlı

Kablolu klavye şık ve kompakt özelliğinin yanında hafif tasarımıyla kullanımlarınızda size konfor ve rahatlık sunar. Hafif yapısıyla klavye uzun saatler süren oyunlarda size konforlu bir kullanım vadeder.

Aydınlatmalarıyla Muhteşem Bir Görünüm

Aydınlatmalı klavyenin görüntüsü karanlıkta şık bir atmosfer yaratır. Arka plan aydınlatmasına sahip klavye ile oyun oynarken estetik görünümden büyük keyif alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Fiyatıyla Daima Önde

Sahip olduğu kullanışlı özelliklerinin yanı sıra kablolu klavye bütçe dostu fiyatıyla kullanıcılarından tam not alır. Tüm öne çıkan teknik özelliklerine rağmen ürün uygun fiyatıyla büyük beğeni toplar.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: Kablolu 
  • Tuş Dizilimi: Q 
  • Aydınlatma: Var 
  • Kullanım Amacı: Oyun

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.