Lunatic Owner Mekanik RGB Aydınlatmalı Oyuncu Klavye + Steelseries Mousepad

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKZA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-141505

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sürükleyici Oyun Deneyimi için Aksesuar Seti

Lunatic Owner Mekanik RGB aydınlatmalı oyuncu klavyesi ile Steelseries mousepad aksesuarlarından meydana gelen bu oyuncu aksesuar seti sayesinde daha tempolu ve daha kontrollü bir oyun deneyim yaşayabilirsiniz.

RGB Aydınlatmalı Oyuncu Klavyesi

Klavyenin alt ve üst kısmında yer alan RGB aydınlatma sistemi sayesinde karanlıkta da heyecanlı bir oyun deneyimi sunan Lunatic Owner oyuncu klavyesi, ayarlanabilir aydınlatma seçenekleri ile kişiselleştirilmiş bir kullanım sunar. Bu sayede hazır aydınlatma modlarından birini tercih edebileceğiniz gibi tarzınızı yansıtan bir aydınlatma profili de oluşturabilirsiniz.

Konforlu Kullanım Sağlayan Mekanik Tuş Tasarımı

Mekanik hisli tuşları ve mekanik klavye görünümü ile öne çıkan Lunatic Owner oyuncu klavyesi, konforlu tuş basımı ve hızlı tepki iletimi sayesinde oyun içinde avantajlı bir süreç vadeder.

Multimedya Tuşları ile Zahmetsiz Kontrol

Klavyenin üst kısmındaki dizili olan ve ses açma/kapama, şarkı seçimi gibi dilediğiniz kısayolları atayabileceğiniz multimedya tuşları, oyun içinde de farklı komutları atayarak hızlı bir kullanım avantajı sunar.

Oyun Atmosferini Destekleyen Şık Tasarım

RGB aydınlatma ve mekanik görünüm sayesinde oyun atmosferini destekleyen Lunatic Owner oyuncu klavyesi, farklı aydınlatma profilleri ile bambaşka görünümlere sahip olabilir. Ayrıca RGB kapalı olduğunda da sade bir görünüm sunar.

Çok Yönlü Kullanımı Destekleyen Yapı

Oyuncu klavyesi olarak tasarlanmış olsa da sahip olduğu nümerik tuş takımı, multimedya tuşları ve klasik tuşlardan oluşan 105 tuşlu yapısı ile günlük kullanımdan ofis kullanımına kadar pek çok aktiviteye uygundur.

Mouse Kullanımında Kolaylık Sunan Mousepad

Steelseries markasının 40x30 cm ölçülerinde medium mousepad ‘i, mouse kullanımını kolaylaştıran pürüzsüz yüzeyi, zemine sıkıcı tutunmasını sağlayan kauçuk tabanı ve ideal boyutu ile oyun performansınızı destekler.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Amacı: Oyun
  • Klavye Tipi: Mekanik Hisli
  • Klavye Dili: Türkçe Q
  • Klavye Tuş Sayısı: 105
  • Multimedya Tuşları: Var
  • Nümerik Tuşlar: Var
  • RGB: Var
  • Mouse Pad Ölçüsü: 40x30 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.