Instax Mini 11 Fotoğraf Makinesi - Çanta - Kare Albüm - 10lu Film Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Instax Mini 11 ile Mükemmel Hediye Seçenekleri

Instax mini 11’in özel hediye setleri arasında bulunan bu set, mini 11 fotoğraf makinesi, 10 adet film, deri taşıma çantası, kare bir fotoğraf albümü ve deklanşör aksesuarlarını içerir. Kendiniz veya sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz Instax hediye seti ile hemen fotoğraf çekip, eğlenceli albümler oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Pratik Kullanım Sağlayan Deri Taşıma Çantası

Çanta üzerinde bulunan ve fotoğraf makinesini ön kısmına denk gelen çanta kapağı açılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede fotoğraf makinenizi çantadan çıkarmadan güvenle fotoğraf çekebilirsiniz.

48 Fotoğraf Kapasiteli Mini Albüm

Cüzdan boyutlarında tasarlanan fotoğraf albümü, fotoğraf makinesi ve taşıma çantası ile aynı renge sahiptir. mini 11 fotoğraf makinesi ile çektiğiniz 48 adet fotoğrafı güvenli bir şekilde muhafaza etmenizi sağlar.

Her Durum için ŞipŞak Kamera

Instax mini 11 ele tam oturan yuvarlak tasarımıyla daha ince ve daha kompakt bir gövde sunar. Kamera, anılarınızı anında yakalayan ve onları kısa sürede fiziksel bir forma dönüştüren kompakt Instax mini film formatını kullanır.

Işıksız Ortamda Net Fotoğraf Çekimi

Çevrenizin parlaklığını hesaplayabilen ve koşullara uyum sağlayabilen güçlü bir flaşa sahiptir. Bu sayede yetersiz aydınlatma koşullarında bile yeterince yüksek kaliteli ve net fotoğraflar çekebilirsiniz.

Mükemmel Selfie için Ayna Özelliği

Selfie moduna geçirmek için merceğin kenarını dışarı doğru çekebilir ve ardından fotoğrafı düzgün bir şekilde oluşturmak için merceğin yanındaki kullanışlı aynayı kullanabilirsiniz. Mükemmel selfie çekimleri için objektiften en uygun mesafe 30 ila 50 cm'dir.

Otomatik Pozlama Ayarı

Görüntüleri mükemmel şekilde aydınlatmak için otomatik poz ayarlı bir flaş kullanır. Bu özellik, ortam ışığının seviyesini izler ve ortama bağlı olarak çıktıyı optimize eder, böylece ön plandaki nesneler flaştan olumsuz etkilenmez.

90 Saniyede Hazırlanan Fotoğraf Çıktısı

Instax Mini 11, deklanşöre basıldığında 90 saniyeden daha kısa bir sürede 62 × 46 mm'lik bir görüntü üretir. Her yerde ve her zaman fotoğraf çekmenize izin veren kompakt fotoğraf makinesi ile çektiğiniz tüm fotoğrafları anında fiziksel olarak alabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Fotoğraf Boyutu: 2,4 inç × 1,8 inç (62 mm × 46 mm)
 • Mercek: 2 parçalı, 2 unsurlu, f=60 mm 1:12.7
 • Vizör: Gerçek görüntü bulucu 0,37x hedef noktalı
 • Çekim Mesafesi: 11,8 inç (0,3 m), 19,7 inç (0,5m)
 • Deklanşör: Programlı elektronik deklanşör, 1/2 - 1/250 s
 • Pozlama Kontrolü: Otomatik, Lv 5,0 - 14,5 (ISO 800)
 • Film Çıkartma: Otomatik
 • Film Hazırlama Süresi: Yaklaşık 90 saniye
 • Flaş: Sabit yanan flaş
 • Boyutlar: 107,6 mm × 121,2 mm × 67,3 mm
 • Ağırlık: 293 g

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.