GP CR2016 3V Lityum Düğme Pil 5'li Kart

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DNP DISCOUNT NET ELEKTRONİK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ-141366

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tüm Araç Anahtarları ile Kullanım Avantajı

Tüm marka ve model araçların elektronik anahtarları için ideal olan GP lityum düğme piller, ayrıcalıklı ve yüksek verimli bir kullanım vadeder.

Akıllı Saatler için Yüksek Kapasiteli Pil

Aynı anda 5 adet lityum düğme pile sahip olma avantajı sunan GP, yüksek kapasiteli pilleri ile akıllı saatler başta olmak üzere tüm akıllı cihazlarda maksimum verim alma olanağı tanır.

Uzun Süre Gücünü Koruyan Tasarım

GP lityum düğme piller, kuru ve serin bir ortamda muhafaza edildiğinde gücünü çok uzun süre boyunca koruyabilecek şekilde tasarlandı. Bu tasarım sayesinde pilleriniz yıllar sonra bile maksimum performans gösterir.

Her Tür Hava Koşulunda Yüksek Performans

-30 dereceden 60 dereceye kadar tüm hava koşullarında sorunsuz performans göstermesi için özel olarak dayanıklı malzemelerden üretilen GP lityum düğme pilleri, en zorlu koşullarda bile sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Çoklu Pil Sağlayan Avantajlı Paket

Toplam 5 adet lityum düğme pilin yer aldığı bu ürün sayesinde yüksek güç kaynağına ihtiyaç duyan akıllı cihazlarınıza yetecek kadar pile tek seferde sahip olabilirsiniz.

Maksimum Performans Sunan Yüksek Kapasite

Her biri 90 mAh kapasiteye sahip olan GP lityum düğme piller, yoğun kullanılan elektronik cihazlar bile uzun süre kesintisiz ve sorunsuz olarak çalıştırabilecek kapasiteye sahiptir.

Fonksiyonel Kullanım Olanağı

Tansiyon aletinden bilgisayar donanımlarına kadar pek çok taşınabilir elektronik cihazın ihtiyaç duyduğu lityum düğme pilleri geliştirerek fark yaratan GP, ayrıcalıklı bir kullanım vadeder. Bu sayede, yeni nesil lityum düğme piller ile uyumlu olan tüm mobil cihazlarınızı, çok daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Yüksek Korumalı Ambalaj Avantajı

Hem pillerin sağlıklı muhafazası hem de çocukların erişiminin engellenmesi için ekstra korumalı bir ambalaja sahip olan GP lityum düğme piller, bu ambalaj sayesinde uzun yıllar boyunca ilk günkü formunu korur.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Tek Kullanımlık Pil
  • Pil Türü: Lityum Düğme Pil
  • Voltaj: 3 V
  • Kapasite: 90mAh
  • Ürün Boyutları: 2.54x2.54x2.54 cm
  • Ağırlık: 2 gram

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİLVER
Ana Renk
SİLVER
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GP CR2016 BOY 3V LİTYUM DÜĞME PİL 5'Lİ KART
Ağırlık (gr)
14 GR
Orıjınal Renk
SİLVER
Marka
GP BATTERIES
Henüz yorum yok