Instax Mini Link Akıllı Telefon Yazıcısı - Çanta - Albüm - 40lı Film Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hızlı ve Aralıksız Fotoğraf Baskısı ile Tanışın

İstediğiniz fotoğrafı akıllı telefonunuzdan Bluetooth ile Instax mini Link’e gönderebilirsiniz. Üstelik bir fotoğrafın tamamen basılması sadece 12 saniye sürer. Tam dolu şarj ile yaklaşık 100 adet fotoğrafı ara vermeden basabilirsiniz. Şarj seviyesi ve kalan film miktarını telefonunuzdan kolayca takip edebilirsiniz.


Her Yerde Baskı Almanın Keyfini Yaşayın

Akıllı telefon boyutundaki yazıcıyı gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Setin içinde yer alan Instax mini link çanta yardımıyla yazıcıyı kolayca taşıyabilir ve kullanabilirsiniz. Instax mini Link ile uyumlu özel tasarım çanta sayesinde baskı almak için yazıcıyı çantadan çıkarmanıza gerek kalmaz.

Dört Farklı Film ile Fotoğraflara Renk Katın

Setin içinde yer alan dört farklı filmle eğlencenin ve yaratıcılığın seviyesini arttırabilirsiniz. Renkli çerçeveler içeren Rainbow ve mozaik desen çerçeveli Stained Glass filmi ile her kareyi sürpriz renkte bir çerçeveye basabilirsiniz. Daha nostaljik siyah beyaz fotoğraflar için Monochrome filmini kullanabilirsiniz. Klasik Instax baskıları içinse Instax mini filmini kullanabilirsiniz.

Uzun Süre Silinmeyecek Anılar Biriktirin

Instax filmleri ve yazıcıları uzun süre kalıcı ve kaliteli fotoğraflar basacak şekilde tasarlanır. Mini Link ile yazdırdığınız fotoğrafları setteki Instax mini fotoğraf albümünde saklayabilirsiniz. Şık desenli albüm içerisine fotoğrafları yerleştirmeden önce fotoğraf çerçevelerindeki boş alana çeşitli notlar yazabilirsiniz.

Baskı Ayarlarını Eğlenerek Değiştirin

Instax mini Link baskı ayarlarını telefona bağlanmadan da kolayca ve eğlenceli bir şekilde yapabilirsiniz. Baskı modundan eğlence moduna geçmek için yazıcıyı yatay veya yönde dikey çevirmeniz yeterlidir. Ayrıca yazıcıyı ters yüz ederek son fotoğrafı tekrar basabilirsiniz. Tüm bu hareketleri yaptıktan sonra güç düğmesine basarak kolayca baskı alabilirsiniz.

Yalnızca Instax Mini Link’i Kullanarak Otomatik Zoom Yapın

Instax mini Link’i eğerek kolayca bir fotoğrafa zoom yapabilirsiniz. Bunun için yazıcıyı aşağı yöne eğmeniz veya yukarı kaldırıp aşağıya eğmeniz yeterlidir. Ardından güç düğmesine basarak otomatik zoom yapılmış fotoğrafın baskısını alabilirsiniz.

Match Test ile Farklılıklarınızı Eşleştirin

Fujifilm Camera Remote uygulamasındaki Match Test moduyla fotoğraf çekimini daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. İlk olarak kendi fotoğrafınızı çekin veya galeriden seçin. Uygulamanın arkadaşınız hakkında sorduğu soruları cevaplayın. Aynı işlemleri yapması için telefonu arkadaşınıza verin ve ikinizin farklı yönlerini tek karede birleştiren sürpriz fotoğrafı bastırın.


Fotoğraf Kolajına Heyecan Katın

Uygulamadaki 14 farklı kolaj tarzını kullanarak tek karede farklı fotoğraflara yer verebilirsiniz. Tek fotoğrafı birden fazla kareye bölerek baskı alabilirsiniz. Fotoğraf kolajını daha eğlenceli hale getirmek için beş kişinin daha uygulamaya bağlanmasına izin verebilirsiniz. Yolladıkları fotoğraflardan kolaj yapabilir veya Sürpriz Modu’nu kullanarak heyecanı arttırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Şarj edilebilir dahili lityum iyon pil
  • Yazıcı Ağırlığı: 209 gr
  • Yazıcı Boyutu: 90,3 x 34,6 x 124,5 mm
Kutu İçeriği
  • Instax mini Link akıllı telefon yazıcısı
  • 4 x 10 Instax mini film
  • Instax mini albüm
  • Instax mini link çanta
  • USB şarj kablosu

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
INSTAX MİNİ LİNK MAVİ AKILLI YAZICI VE MEGA HEDİYE SETİ
Üretim Yeri
Japonya
Türkçe Desteği
YOK
Ağırlık (gr)
13.9
Ana Renk
BEJ
Renk
BEJ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
YOK
Marka
INSTAX
Henüz yorum yok