RORU Concept Moon Series Mikrofiber Yaşam Çiçeği 3mm Yoga Matı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Konfor Sağlayan Mikrofiber Kaplama

Mikrofiber yaşam çiçeği baskılı yoga matı çok terleyen kullanıcılar için özel tasarlanmıştır. Teri emen yüzeyi ile mükemmel tutuş sağlar. Bu sayede tüm kullanıcılar yaz-kış rahatlıkla tercih edebilir.  Terleme  ve terden kayma riskini ortadan kaldırarak yoga derslerinize odaklanabilmenizi sağlar.

Yaşam Çiçeği Sembolü ile Konsantrasyon

Yaşam çiçeği, bilinen diğer adıyla hayat ağacı sembolü ile dizayn edilmiş Moon Series yoga matı, tüm yoga dersleriniz ve seanslarınız için mükemmeldir. İyi enerjiyi çağıran bu sembol sayesinde daha rahat konsantre olabilir, daha verimli bir yoga seansı deneyimleyebilirsiniz.

Doğal Kauçuk Katman

Vücudunuzu birçok noktadan destekleyen doğal kauçuk katman, yoga hareketlerinize uyum sağlar ve potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Kolay Temizlik ile Uzun Ömürlü Kullanım


Doğal sabun ve bez yardımı ile temizlenebilen kauçuk yoga matı, çamaşır makinesinde ılık suda ve düşük devirde yıkamaya uygundur.

Kolay Taşınabilir Hafif Tasarım

Toplamda sadece 2,3 kg olan ince yoga matı silindir hale getirilerek taşıma askıları sayesinde rahat taşınabilir veya araba bagajına yerleştirilebilir.

Teknik Özellikler

  • Kalınlığı: 3 mm
  • Yoga Matı Ağırlığı: 2.3 kg
  • Yoga Matı Ölçüleri: 172 cm x 62 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.