Magma MG/PUC 2000 Pastal Ütüsü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

LOYA MAKİNA SAN. VETİC.LTD.ŞTİ.-148717

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sanayi Tipi Pastal Ütüsü

Pastal adı verilen kumaş bloğunu ütüleyebilmek için tasarlanan Magma MG/PUC 2000 pastal ütüsü, geniş etki alanı, ağır yapısı, kısa sürede ısınabilmesi ve yoğun kullanıma uygun rezistansı ile kolaylık sunar.

Ekstra Hızlı Isınma Özelliği

2000 W rezistansı sayesinde sadece 4 dakikada ısınarak ütülemeye hazır hale gelen Magma MG/PUC 2000 pastal ütüsü, bu özelliği ile daha az elektrik kullanır ve kullanıcıların vakit kaybetmesini önler.

Ultra Geniş Ütü Alanı

75x15,5 cm taban ölçüsü ile oldukça geniş bir etki alanına sahip olan Magma MG/PUC 2000 pastal ütüsü, tek seferde oldukça geniş bir kumaş alanını ütüleme avantajı sunar. Bu sayede büyük ölçülü kumaş bloklarını daha kısa sürede ütülemek mümkün olur.

Termostatlı Kullanım Avantajı

50oC ile 300oC arasında değişen ısı seçeneklerinden dilediğinizi tercih etmenizi sağlayan Magma MG/PUC 2000 pastal ütüsü, termostatı sayesinde seçtiğiniz ısının sabit kalmasını sağlar. Böylece kumaşa zarar vermeden ütü yapabilirsiniz.

Kumaş Türüne Uygun Isı Seçimi

Magma MG/PUC 2000 pastal ütüsü sayesinde farklı kumaş türleri için farklı ütüleme sıcaklıkları kullanabilirsiniz. Isı ayar kadranı sayesinde pratik bir şekilde gerçekleştireceğiniz bu ayar, mümkün olan en verimli ütülemeyi yapmanızı sağlar.

Yer Kaplamayan Boyut

İnce uzun formu sayesinde kolaylıkla muhafaza edebileceğiniz Magma MG/PUC 2000 pastal ütüsü, yer israfına neden olmayan formu ile kullanım sonrasında da işinizi kolaylaştırır.

Etkili Performans için İdeal Ağırlık

Magma MG/PUC 2000 pastal ütüsü, yaklaşık 5 kg ağırlığında olup kumaş bloklarının ütülenebilmesi için ideal bir ağırlığa sahiptir. Bu ağır yapı, kullanıcının yorulmasına neden olmazken ütünün daha verimli çalışmasını sağlar.

Uzun ömürlü malzemeler kullanılarak üretilen Magma MG/PUC 2000 pastal ütüsü, modern rezistans yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım avantajı sunar.

Teknik Özellikler

  • Rezistans: 2000 W
  • Taban Ölçüsü: 15,5x75 cm
  • Termostat: 50oC-300oC
  • Ağırlık: 5 kg

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MAGMA MG/PUC 2000 PASTAL ÜTÜSÜ
Max Buhar Basıncı
BELİRTİLMEMİŞ
Üretim Yeri
Türkiye
Otomatik Kapanma
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
MAGMA
Dikey Ütüleme
BELİRTİLMEMİŞ
Şok Buhar Çıkışı
BELİRTİLMEMİŞ
Güç (w)
2000 W
Su Haznesi Kapasitesi
BELİRTİLMEMİŞ
Sürekli Buhar Çıkışı
BELİRTİLMEMİŞ
Taban Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kullanım Şekli
BELİRTİLMEMİŞ
Henüz yorum yok