Realme Watch Akıllı Saat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MOBILTEK ILETISIM TELEFON ELEKTRONIK KUYUMCULUK TURIZM TEKSTIL INSAAT PETROL SAN.VE TIC.LTD.STI.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

MOBILTEK ILETISIM TELEFON ELEKTRONIK KUYUMCULUK TURIZM TEKSTIL INSAAT PETROL SAN.VE TIC.LTD.STI.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

7/24 Sağlık Asistanınız 

Kan-oksijen Seviyesi Monitörü ile hareket halindeyken sağlığınızı izleyebilirsiniz. Yüksek hassasiyetli PPG optik kalp atış hızı sensörü ile kalp atış hızınızı 7x24 kesintisiz izleyip, hızlı ve hassas bir şekilde takip edebileceksiniz. Ayrıca kalp atış hızınız zaman içinde çok yükselir ya da çok düşerse yanı başınızda sizi uyaran bir refakatçiniz olacak.

3.5 (1.4 inç) Büyük Renkli Dokunmatik Ekran

320x320 piksel yüksek çözünürlüğe sahip 3,5 cm (1,4”) Geniş Renkli Dokunmatik Ekran, canlı ve gerçeğe yakın görseller sergileyebilir. Bu sayede başka yere bakmak istemeyeceksiniz. Hızlı tepki veren dokunmatik özelliğiyle saati zahmetsizce kontrol edebilirsiniz.

14 Spor Modu 

14 adede kadar spor modu ve gerçek zamanlı spor verileri gösterimi ile spor tutkunu olmanızı sağlayacak. Saat aynı zamanda yürüdüğünüzü veya koştuğunuzu da belirler ve doğru adım sayma algoritmasıyla her adımınız değerli hale gelir. 

Akıllı Yaşamınız Burada Başlıyor 

Akıllı Kontrol Merkezi ile akıllı evinizi sorunsuz bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Hava temizleyiciyi açın, başucu lambasını kapatın, bir sonraki şarkıyı çalma gibi tüm aktiviteler için kontrolleri doğrudan saatinizden yapabilirsiniz. Bu sadece bir saat değil, aynı zamanda akıllı ev IoT merkezi.  

Bir Bakışta Akıllı Bildirimler 

Telefonunuzu çıkarmadan tüm önemli bildirimlerinizi doğrudan saatinizden alabilirsiniz. Uygulama bildirimlerini, hava durumu tahminlerini ve daha fazlasını edinebilir. Bunlarla birlikte hareket etmenizi ve susuz kalmanızı hatırlatan boşta kalma uyarısı ve içme hatırlatıcısı da içerir.

Özellikler

  • 3.5 (1.4 inç) Büyük Renkli Dokunmatik Ekran
  • 320x320 piksel

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.