Samsung AR12TXHQBWK SK AR35 Split Klima

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EGEİZO DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI YAPI İNŞAAT İZOLASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ.-142107

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Verimli Inverter Klima Teknolojisi

Samsung klimanın inverter klima teknolojisi sayesinde tasarruf edebilirsiniz. Klimanın kompresörü sürekli olarak devreye girerek kullanıcının istediği sıcaklığı korur, bu şekilde elektriksel dalgalanmaların önüne geçilir. A++ enerji sınıfı klima ile verimliliğin keyfini çıkarın.

Temiz Bir Hava Soluyun

Samsung klima ile kullanıcılar soludukları havanın temizliğinden emin olur. HD filtre havada yer alan tozu, kirletici maddeleri, poleni ve hayvan kepeği gibi alerjenleri yakalar ve havayı temizler. Filtreyi yıkayabilir ve durulama ardından tekrar kullanabilirsiniz.

Sessizliğe Merhaba

Konforlu ve sesli bir iç ortam yaratan klima ile muhteşem bir gece uykusunun keyfini çıkarın. Hem de her gece! Samsung klima, uyku Modu sayesinde uyku döngünüzün aşamaları için en ideal koşulları oluşturur. İyi uyku modu, sıcaklığı otomatik olarak kontrol ederek uykunun ardından tamamıyla yenilenebilmenizi sağlar. Üstelik klima bu özellik ile normal soğutma moduna göre daha az enerji tüketir ve maliyeti azaltır.

Odanın Her Köşesini Soğutabilirsiniz

Samsung klima sayesinde odaların her köşesinde eşit oranda soğutma elde ederek oldukça rahat ve konforlu bir ortam yaratabilirsiniz. 2 yönlü otomatik salınım fonksiyonu havanın akış yönünü kontrol eder, böylelikle havanın odaya hızlı bir şekilde ve eşit dağıtımını sağlar. En ileri düzey konfor sağlamak için hem soğuğu hem de sıcağı daha ileri ve her yöne bu özellik ile iletebilirsiniz .

Teknik Özellikler

  • Klima Tipi: Inverter
  •  Enerji Sınıfı: A++
  • Soğutma: 12000 BTU
  • Isıtma: 3700-14400
  • Ses Gücü:55 dBA
  • Hızlı Soğutma Modu: Evet
  • İç Ünite Sıcaklık Ekranı: Evet

Genel Özellikler

Kullanım Tipi
Duvar Tipi
Enerji Sınıfı
A++

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.