Turkcell Çalışan Yakını Star 6GB Paketi

Çalışan Yakını Star 6GB Paketi

Çalışan Yakını Star 6GB Paketi bol içerikleri ile Turkcell Faturalı’nın kalitesini yaşayın!

YILLIK ABONELİK
110 TL / AY
31 Aralık 2025 tarihine kadar geçerli.
Detaylı Bilgi
AYLIK ABONELİK
170 TL / AY
Detaylı Bilgi
Turkcell Çalışan Yakını Star 6GB Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1100 DK HER YÖNE
6 GB İNTERNET
500 SMS HER YÖNE
YILLIK ABONELİK
AYLIK ABONELİK

Katılım Kriterleri

 • Kampanyaya Turkcell, Turkcell Grup Şirketleri ve TOGG kurumsal hat sahiplerinin yakınları, ilgili kurumsal hatta iletilen şifre ile katılım sağlayabilecektir.
   
  -Kampanyadan aşağıdaki şirketlerin çalışanlarının 8 yakını şifre ile yararlanabilecektir.
  GLOBAL TOWER - KULE HİZMET VE İŞLETMECİLİK A.Ş.,SUPERONLINE - SUPERONLINE İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş.,BIP - BİP İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE DİJİTAL SERVİSLER A.Ş.,BOYUT GRUP ENERJİ - BOYUT GRUP ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş.,DBS - TURKCELL DİJİTAL İŞ SERVİSLERİ A.Ş.,DETEK - DİJİTAL EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.,DSS - LİFECELL DİJİTAL SERVİSLER VE ÇÖZÜMLER A.Ş.,ENERJI - TURKCELL ENERJİ ÇÖZÜMLERİ VE ELEKTRİK SATIŞ TİCARET A.Ş.,FIZY - LİFECELL MÜZİK YAYIN VE İLETİM A.Ş.,GAYRIMENKUL - TURKCELL GAYRİMENKUL HİZMETLERİ A.Ş.,KKTCELL - KIBRIS MOBILE TELEKOMUNIKASYON LIMITED ŞİRKETİ,LIFEBOX - LİFECELL BULUT ÇÖZÜMLERİ A.Ş.,LIFECELL KKTCELL - LIFECELL DIGITAL LIMITED ŞİRKETİ,MOBİL FİNANS - TURKCELL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş.,SATIS ve DAGITIM A.S - TURKCELL SATIŞ VE DİJİTAL İŞ SERVİSLERİ A.Ş.,TDS - TURKCELL DİJİTAL SİGORTA A.Ş.,TFS - TURKCELL FİNANSMAN A.Ş,TSAH - TURKCELL SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ A.Ş.,TTECH - TURKCELL TEKNOLOJİ ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME A.Ş.,TURKCELL – TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş.,TV+ - LİFECELL TV YAYIN VE İÇERİK HİZMETLERİ A.Ş., ULTİA TEKNOLOJİ YAZILIM VE UYGULAMA GELİŞTİRME TİCARET A.Ş., ATMOSWARE TEKNOLOJİ EĞİTİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
  -Global Bilgi Pazarlama Danışmanlık ve Çağrı Servisi Hizmetleri A.Ş. şirket çalışanları 1 numarayı Turkcell’e taşıması koşulu ile çalışanlarının 3 yakını şifre ile yararlanabilecektir.
  -Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirket çalışanlarının 5 yakını şifre ile yararlanabilecektir.
  - Turkcell ve Turkcell Grup Şirketleri İstihdam Politikası gereğince yaş akdine dayalı olarak şirketten ayrılan çalışanlarımız ve yakınları da, Turkcell'den ayrılan çalışana iletilen şifre ile katılım sağlayabilecektir. 6 tane şifre hakkı olacaktır.
 • Çalışan Yakını Star 6GB Kampanyası 6 GB internet, her yöne 1100 dakika, her yöne 500 SMS/MMS içerir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Paket kapsamında TV+'ta geçerli 5GB internet, Lifebox'ta 5GB internet ve fizy'de geçerli 5GB internet, Bip'te geçerli 1 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet sunulmaktadır. Paketteki Dergilik, TV+, Lifebox ve Fizy’i uygulamaları için verilen internet hakkına servis hizmeti dahil değildir. Bu servislere ait verilen internet hakları servis satın alındıktan sonra kullanılabilir. 

Ücretlendirme

 • 07.09.2023 tarihinden itibaren Çalışan Yakını Star 6 GB kampanya ücreti  KDV ve ÖİV dahil 110 TL olarak güncellenmiştir.
 • 7 Temmuz 2023 tarihli ve 32241 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararı doğrultusunda KDV’ye tabi teslim ve hizmetler için uygulanmakta olan %18’lik vergi oranı %20 olarak, %8 vergi oranı uygulanan teslim ve hizmetler için ise %10 olarak güncellenmiştir. Bu değişiklik, Kararın yürürlüğe girdiği 10 Temmuz 2023 tarihi itibari ile mevcut paket tutarınıza yansıtılacaktır. Kampanya ücreti 60,94 TL olacaktır.
 • Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Kampanya ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Kampanyadan sadece Turkcell, Turkcell Superonline, Global Tower, TOGG , Turkcell Teknoloji, Satış Dağıtım A.Ş. , Turkcell Finansman A.Ş., Turkcell Özel Finansman A.Ş., Turkcell Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş., Turkcell Enerji, Mobil Finans, Lifebox, DSS, TV+ ve Fizy çalışanlarının seçeceği 5 kişi yararlanabilir.
 • Kampanyanın cayma bedeli bulunmamaktadır.
 • Yurt içi her yöne dakikalarınız KKTCell yönüne yaptığınız aramalarda da geçerlidir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerde, başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkelerde devreye giren Akıllı Dünya Tarifesi, 14.12.2022 itibariyle yeni abone alımına kapanmıştır. bu tarihten önce Akıllı Dünya Tarifesi faydasını içeren paket veya kampanyalardan birine kayıt olan abonelerimiz, kampanya süreleri sonuna kadar bu tarifeden faydalanabilirler. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • Kampanyada verilen, data paketinin 4.5G şebekesinde üst hız limiti terminal yeteneklerine göre değişmekle birlikte Turkcell şebekesi 1.6* Gpbs desteklemektedir.
  *1.6 Gbps hız desteği terminalin yeteneklerinin yanında baz istasyonlarının konfigürasyonuna da bağlı olarak değişmekte olup, Turkcell şebekesinde verilebilecek Max Downlink -DL hız değerlerini ifade etmektedir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. Fct cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
 • 21.06.2023 tarihi itibarıyla, mevcut çalışan yakını paketinizin taahhütü içindeyken, mevcut taahütünün bitiş tarihi ile aynı olacak şekilde çalışan yakını paketlerinden birine paket değişikliği yaparsanız yeni bir çalışan yakını şifresi kullanmanıza gerek yoktur. SMS ile pakete katılım başvurunuz alındıktan sonra tarafınıza gelecek aktivasyon SMS'i sonrasında yeni paketinizi kullanmaya başlayabileceksiniz.  Mevcut çalışan yakını paketinizin taahhütü devam ederken yeni bir +12 fatura dönemlik yeni bir çalışan yakını paketine geçtiğiniz durumda ise yeni bir çalışan yakını şifresi kullanmanız gerekecektir. SMS ile yapmış olduğunuz pakete katılım başvurunuzun onaylanması için tarafınıza gelecek SMS'i yeni alacağınız şifreyle cevaplamanız gerekecektir.  

Diğer
CALISAN yaz 2200’a gönder. Turkcell Çalışanı şifreyi aldıktan sonra, Çalışan Yakını kendi telefonundan CALISANSTAR6GB yazıp 2200'a göndermelidir.

Katılım Kriterleri

 • Paketten yalnızca Çalışan Yakını Star 6GB Kampanyası bitiminde yararlanılabilir.
 • Çalışan Yakını Star 6GB paketi her yöne 1100 dk, her yöne 500 SMS, 6 GB internet, Lifebox’ta geçerli aylık 5GB internet, TV+’da geçerli aylık 5GB internet ve Fizy’de geçerli aylık 5GB, BiP’te geçerli 1 GB internet içerir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Paket kapsamında TV+'ta geçerli 5GB internet, Lifebox'ta 5GB internet ve fizy'de geçerli 5GB internet sunulmaktadır. Paketteki TV+, Lifebox ve fizy’i uygulamaları için verilen internet hakkına servis hizmeti dahil değildir. Bu servislere ait verilen internet hakları servis satın alındıktan sonra kullanılabilir.  

Ücretlendirme

 • 01.08.2023 tarihinden itibaren paket ücreti KDV, ÖİV dahil 170 TL olarak güncellenmiştir.
 • 7 Temmuz 2023 tarihli ve 32241 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararı doğrultusunda KDV’ye tabi teslim ve hizmetler için uygulanmakta olan %18’lik vergi oranı %20 olarak, %8 vergi oranı uygulanan teslim ve hizmetler için ise %10 olarak güncellenmiştir. Bu değişiklik, Kararın yürürlüğe girdiği 10 Temmuz 2023 tarihi itibari ile mevcut paket tutarınıza yansıtılacaktır. Paket ücreti 91,41 TL olacaktır.
 • Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Paketin yurt içi her yöne ses ve SMS faydaları KKTCell yönüne de geçerlidir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerde, başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkelerde devreye giren akıllı dünya tarifesi, 14.12.2022 itibariyle yeni abone alımına kapanmıştır. bu tarihten önce akıllı dünya tarifesi faydasını içeren paket veya kampanyalardan birine kayıt olan abonelerimiz, kampanya süreleri sonuna kadar bu tarifeden faydalanabilirler. akıllı dünya tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • Kampanyada verilen, data paketinin 4.5G şebekesinde üst hız limiti terminal yeteneklerine göre değişmekle birlikte Turkcell şebekesi 1.6* Gpbs desteklemektedir.
  *1.6 Gbps hız desteği terminalin yeteneklerinin yanında baz istasyonlarının konfigürasyonuna da bağlı olarak değişmekte olup, Turkcell şebekesinde verilebilecek Max Downlink -DL hız değerlerini ifade etmektedir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. Fct cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.