Mini Cooper Kazandıran BiP İletişim Paketleri - TURKCELL

Mini Cooper Kazandıran BiP İletişim Paketleri

BiP İletişim Paketi ile BiP'te geçerli 1 GB ve BiP'ten Her Yöne 500 Dk arama ile sevdikleriniz ile kesintisiz iletişim keyfini yaşayabilirsiniz. Dilerseniz haftalık paket alabilir, dilerseniz de paketten tekil olarak faydalanabilirsiniz. 

4,90 TL / HAFTA
Hemen Al
Mini Cooper Kazandıran BiP İletişim Paketleri
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DK BiP'TEN HER YÖNE ARAMA
1 GB BiP'E ÖZEL İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

 • 05.08.2019 tarihi itibariyle BiP İletişim Paketleri lanse edilecektir ve 31.12.2019’a kadar paketler satın alınabilir.
 • Paketin kapsamında BiP 1GB ve BiP Her Yöne 500 Dakika yer almaktadır.
 • BiP 1GB BiP uygulaması içerisinden gerçekleştirilen kişiden kişiye yapılan sesli, görüntülü ve her yöne aramalarda geçerli olup, BiP Her Yöne 500 Dakika BiP uygulaması üzerinden gerçekleştirilen BiP her yöne aramalarda kullanılan ses dakikaları pakete dâhildir.
 • BiP İletişim Paketleri kapsamında yer alan Abonelikli BiP İletişim Paketi haftalık olup abonenin kullanıcıdan iptal talebi olmadığı durumda otomatik olarak yenilenir. Abonelikli BiP İletişim Paketi 1 hafta içerisinde en fazla 1 kez alınabilir.
 • BiP İletişim Paketleri kapsamında yer alan Tekil BiP İletişim Paketi, abonenin paketi satın almasının ardından bitene kadar kullanılabilmektedir. Abone, paketten istediği kadar alabilir.
 • Paketten Turkcell, bireysel ve kurumsal aktif ses hatları faydalanabilecektir.
 • Paketler kapsamında kullanılmayan faydalar devretmez.
 • Paket faydalarının bitiminde sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Abonelerimiz iletilecek olan bilgilendirme SMS'inin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler.
 • Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
Kampanya Koşulları
 • Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 09.12.2019 tarih ve 58259698-255.01.02-E.11613 sayılı izni ile düzenlenen kampanyanın, Milli Piyango idaresi’ nin 20.03.2020 Tarih E.2708 sayılı değişiklik yazısına istinaden,  25.03.2020 tarihinde saat 20:00’ da gerçekleştirilecek çekilişin ülkemizde yaşanan salgın sebebiyle daha sonra belirlenecek bir tarihe ertelenmiştir.
 • Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 09.12.2019 tarih ve 58259698-255.01.02-E.11613  sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
 • Bu kampanyada; 12.12.2019 (SAAT: 00:01) – 12.03.2020 (SAAT: 23:59) Kampanya tarihleri arasında BiP Paket satışını desteklemek amacıyla katılımcılar, akıllı telefonları üzerinden BİP uygulamasını ücretsiz indirerek BiPİletişim kanalının içerisinde giriş yaparak ad, soyad, adres, bilgilerini girdikten sonra BİP uygulamasında kullanılabilecek haftalık Tekil Yalın BİP Paketini veya abonelikli haftalık BiP Paketini Turkcell Digital Operatörden, Turkcell Bayilerinden, IVR’den(sesli yanıt sistemi), www.turkcell.com.tr (ücretsizdir) internet adresinden  satın alanlara 10 çekiliş hakkı verilecek olup ekstra alınan her BiP Paketi için ise 10 çekiliş hakkı verilecektir. Ayrıca paket satın alımı gerçekleştirmiş müşterilerin Bip uygulamasına giriş için tıklanması halinde  her gün için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Günlük 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. 
 • Çekiliş 25.03.2020 tarihinde saat 20:00’da Turkcell Maltepe Plaza; Yeni Mahalle Pamukkale Sok. No:3 Soğanlık, Kartal/İstanbul adresinde yapılacaktır. 
 • Çekiliş sonucunda; 1 kişi 172.465,00 TL değerinde Mini Cooper Hatchback Otomatik 5 Kapı Pure 2019 Model ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 27.03.2020 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 11.04.2020 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 26.04.2020 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. 
 • Kampanya Turkcell abonelerine yöneliktir. 
 • Tekil BiP İletişim Paketi bir haftalık olup, otomatik yenilenmeyecektir. Kampanyada paket satın alımı gerçekleştirmiş müşterilerin BiP uygulamasına giriş için tıklanması halinde  her gün için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Günlük 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.  
 • Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.  Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
 • Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye kazanması durumunda, ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile  18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.  

Diğer
BiP Uygulaması'nda yer alan BiP ile Mini Cooper Kazan kanalından
Kapat
Yardım ister misiniz?