Katılım Kriterleri

İle Özel 2 GB Kampanyası'ndan Ankara, Bursa, Konya, Manisa, Balıkesir, Malatya, Zonguldak illerinden son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelip Capcanlı 9GB ve Capcanlı 12GB paketlerinden birini almış ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.

Ücretlendirme

Ankara, Bursa, Konya, Manisa, Balıkesir, Malatya, Zonguldak illerinden Turkcell’e gelip Capcanlı 9GB ve Capcanlı 12GB paketlerinden birini alın ve paketinize ek 2 GB avantajını kaçırmayın! 

İle Özel 2GB Kampanyası Capcanlı 9GB ve Capcanlı 12GB paket satınalması sonrası otomatik aktiflenir. Kampanya kapsamında aboneler 12 ay boyunca belirtilen paketleri her satınaldıklarında paket faydalarına ek yurt içinde 28 gün geçerli 2GB hediye kazanırlar. 

Kampanyadan son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir. 

Kampanyalar altında sunulan paketlerin internet paket aşım tarifesinin ücretlendirmesi Ön Ödemeli Paket Aşım Tarifesi üzerinden yapılacaktır.
Kampanya kapsamında sunulan internet hakkı yurt içinde geçerlidir, sonraki döneme devretmez ve 3. şahıslara transfer edilemez. 
Kampanya dahilinde verilen internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB olacaktır.

Diğer
İle Özel 2 GB Kampanyası ile kazanılan ek 2 GB internet faydası, kriteri sağlayan abonelerimize otomatik yüklenecektir.
Kapat
Yardım ister misiniz?