Daha Fazla Bilgi

 • Avantaj 29TL Plus paketi kapsamında 29 TL karşılığında, 30 gün boyunca geçerli her yöne 500dk, her yöne 1000sms, 4GB,Dergilik aboneliği ve Dergilik'te geçerli 5GB faydaları sunulacaktır.
 • Süper Uclu 2GB 25TL paketi kapsamında 25 TL karşılığında, 30 gün boyunca geçerli her yöne 500dk, her yöne 1000sms, 2GB,Dergilik aboneliği ve Dergilik'te geçerli 5GB faydaları sunulacaktır.
 • Süper Avantaj 25TL Plus paketi kapsamında 25 TL karşılığında, 30 gün boyunca geçerli her yöne 500dk, her yöne 1000sms, 3GB,Dergilik aboneliği ve Dergilik'te geçerli 5GB faydaları sunulacaktır.
 • Süper Üçlü 3 GB 30TL Plus paketi kapsamında 30 TL karşılığında, 30 gün boyunca geçerli her yöne 500dk, 3GB, Dergilik aboneliği ve Dergilik'te geçerli 5GB faydaları sunulacaktır.
 • Süper Üçlü 4 GB 35TL Plus Plus paketi kapsamında 35 TL karşılığında, 30 gün boyunca geçerli her yöne 500dk, 4GB, Dergilik aboneliği ve Dergilik'te geçerli 5GB faydaları sunulacaktır.
 • Uçuran 1 GB 30TL paketi kapsamında 30TL karışılığında, 30 gün boyunca geçerli her yöne 500dk, 1000SMS, 1GB, Dergilik aboneliği ve Dergilik'te geçerli 5GB faydaları sunulacaktır.
 • Uçuran 3 GB 35TL paketi kapsamında 35TL karışılığında, 30 gün boyunca geçerli her yöne 500dk, 1000SMS, 3GB, Dergilik aboneliği ve Dergilik'te geçerli 5GB faydaları sunulacaktır.
  Uçuran Ekstra 3 GB 25TL paketi kapsamında 25TL karışılığında, 30 gün boyunca geçerli her yöne 500dk, 1000SMS, 3GB, Dergilik aboneliği ve Dergilik'te geçerli 5GB faydaları sunulacaktır.
 • Süper Avantaj 4GB 25TL paketi kapsamında 25TL karşılığında, 30 gün boyunca geçerli her yöne 500DK, 1000SMS, 4GB Dergilik aboneliği ve Dergilik'te geçerli 5GB faydaları sunulacaktır.
 • Lifecell Avantaj 5GB 30 TL paketi kapsamında 30TL karşılığında, 30 gün boyunca geçerli her yöne 500DK, 100SMS, 5GB, 30GB BIP’ten BIP’e görüşmede geçerli internet,BIP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2GB, Fizy’de geçerli 5GB internet, Yaani search’te geçerli 3 GB, Dergilik aboneliği ve Dergilik'te geçerli 5GB faydaları sunulacaktır. Lifecell Avantaj 5 GB 30TL paketini alan müşterilere Lifecell Yükle Kazan TV Kampanyası ile 30 gün geçerli Turkcell TV Cep paketi servis üyeliği ve Turkcell TV'de geçerli 5GB internet ücretsiz verilecektir. TV+ için, istenirse TV+ ek data paketleri ile kullanıma devam edilebilir.
 • Paketleri alan abonelerei paket aldıkları anda 1 gün geçerli Turkcell içi 500dk içeren Günlük Turkcell içi 500 dk paketi hediye edilecektir.
 • TL'li paketler kampanyasından kampanya kriterlerini sağlayan bireysel Hazır Kart'lı aboneler faydalanabilir.
 • Avantaj 29TL Plus paketinden, Yeni Hazır Kart Sadakat Programı'nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen kitleleri sağlayan ve son 9 ayda Turkcell Bayi Nakit Pos kanalında paket almış, son 9 aydır TL yüklememiş aboneler faydalanabilecektir. Kitle kriterleri aşağıda belirtilmiştir.
  Kitle 1: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son ay önceki 3 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 11 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 25 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 29 TL bakiyesi olan aboneler.
  Kitle 2: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %8 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %8 artmış aboneler.
  Kitle 3: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %7 azalan, paket dışı ses harcaması 11 TL ve üzeri olan aboneler.
  Kitle 4: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son 3 aydır data kullanımı 50mb üzerinde olan veya paket dışı data harcaması 9TL ve üzeri olan aboneler.
 • Süper Uclu 2GB 25TL paketinden son 3 ayda en yüksek aylık harcaması 24 TL olan veya son 3 ay içinde Süper Üçlü 2 GB Paketi'ni almış olan ve son 12 ay içinde en fazla 5 kez bu paketten yararlanmış olan, son 9 ayda Turkcell Bayi Nakit Pos kanalında paket almış, son 9 aydır TL yüklememiş aboneler faydalanabilecektir.
 • Süper Avantaj 25TL Plus paketinden, Yeni Hazır Kart Sadakat Programı'nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen kitleleri sağlayan ve son 9 ayda Turkcell Bayi Nakit Pos kanalında paket almış, son 9 aydır TL yüklememiş aboneler faydalanabilecektir. Kitle kriterleri aşağıda belirtilmiştir.
  Kitle 1: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son ay önceki 3 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 11 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 20 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 25TL bakiyesi olan aboneler.
  Kitle 2: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %7 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az artmış aboneler.
  Kitle 3: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla azalan, paket dışı ses harcaması 11 TL ve üzeri olan aboneler.
  Kitle 4: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son 3 aydır data kullanımı 70mb üzerinde olan veya paket dışı data harcaması 9TL ve üzeri olan aboneler.
 • Süper Üçlü 3GB 30TL Plus paketinden son 3 ayda en yüksek aylık harcaması 29 TL olan veya son 3 ay içinde Süper Üçlü 3GB Paketi'ni almış olan ve son 12 ay içinde en fazla 5 kez bu paketten yararlanmış olan, son 9 ayda Turkcell Bayi Nakit Pos kanalında paket almış, son 9 aydır TL yüklememiş aboneler faydalanabilecektir.
 • Süper Üçlü 4GB 35TL Plus paketinden son 3 ayda en yüksek aylık harcaması 34 TL olan veya son 3 ay içinde Süper Üçlü 4GB Paketi'ni almış olan ve son 12 ay içinde en fazla 5 kez bu paketten yararlanmış olan, son 9 ayda Turkcell Bayi Nakit Pos kanalında paket almış, son 9 aydır TL yüklememiş aboneler faydalanabilecektir.
 • Uçuran 1 GB 25TL paketinden, son 9 ayda Turkcell Bayi Nakit Pos kanalında paket almış, son 9 aydır TL yüklememiş aboneler faydalanabilecektir.
 • Ucuran 3GB 35TL paketinden son 9 ayda Turkcell Bayi Nakit Pos kanalında paket almış, son 9 aydır TL yüklememiş aboneler faydalanabilecektir.
 • Uçuran Ekstra 3 GB 25TL paketinden son 3 ayda en yüksek aylık harcaması 20 TL olan veya son 3 ay içinde Uçuran Ekstra 3GB paketini almış olan ve son 12 ay içinde en fazla 5 kez bu paketten yararlanmış olan, son 9 ayda Turkcell Bayi Nakit Pos kanalında paket almış, son 9 aydır TL yüklememiş aboneler faydalanabilecektir.
 • Süper Avantaj 4GB 25TL paketinden, Yeni Hazır Kart Sadakat Programı'nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen kitleleri sağlayan ve son 9 ayda Turkcell Bayi Nakit Pos kanalında paket almış, son 9 aydır TL yüklememiş aboneler faydalanabilecektir. Kitle kriterleri aşağıda belirtilmiştir.
  Kitle 1: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son ay önceki 3 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 11 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 20 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 25 TL bakiyesi olan müşteriler.
  Kitle 2: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %7 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %10 artmış müşteriler.
  Kitle 3: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %12 azalan, paket dışı ses harcaması 8 TL ve üzeri olan müşteriler.
  Kitle 4: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son 3 aydır data kullanımı 100 mb üzerinde olan veya paket dışı data harcaması 9TL ve üzeri olan müşteriler.
 • Lifecell Avantaj 5GB 30 TL paketinden, Yeni Hazır Kart Sadakat Programı'nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen kitleleri sağlayan ve son 9 ayda Turkcell Bayi Nakit Pos kanalında paket almış, son 9 aydır TL yüklememiş aboneler faydalanabilecektir. Kitle kriterleri aşağıda belirtilmiştir.
  Kitle 1: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son ay önceki 3 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 12 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 20 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 30 TL bakiyesi olan müşteriler.
  Kitle 2: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %8 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %11 artmış müşteriler
  Kitle 3: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %12 azalan, paket dışı ses harcaması 9 TL ve üzeri olan müşteriler.
  Kitle 4: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son 3 aydır data kullanımı 150 mb üzerinde olan veya paket dışı data harcaması 10 TL ve üzeri olan müşteriler.
 • Kampanya kapsamında sunulan paketleri alabilecek abone kitlesi günlük belirlenir.
 • Paketler kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, MB'ların ücretlendirme periyodu 100 kb'tır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paketler kapsamındaki kullanılmayan faydalar bir sonraki aya devretmez.
 • Paketler 30 gün sonunda yenilenmez.
 • Paket faydalarının bitiminde sonra ya da 30 günlük paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Paketleri Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satın alan abonelerin TL bakiyelerine 10 TL yüklenecektir
 • İnternet kullanımları 30 günlük paket süresi bitene kadar, paket aşım tarifesi (100KB/2krş) üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS'ler ücretsizdir.
 • Paketler kapsamındaki dakikalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirme SMS'inin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler.
 • Paketler kapsamında verilen dakikalar FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve roaming (yurt dışında dolaşım) aramaları için kullanılamaz.
 • Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Dergilik uygulamasında geçerli verilen 5GB internet hız kısıtlı olup kota bitimi sonrasında,üzerinde başka data paketi yoksa internet kullanımı durdurulacak ve aşım ücreti yansıtılmayacaktır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Dergilik servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir.

 • Kampanya kapsamında sunulan paketleri Turkcell noktalarında satın alabilirsiniz.

 • Paketinizi satın aldıktan sonra iletilecek bilgilendirme SMS'inin ardından paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • TL'li paketler kampanyasından kampanya kriterlerini sağlayan bireysel Hazır Kart'lı aboneler faydalanabilir.
  • Avantaj 29TL Plus paketinden, Yeni Hazır Kart Sadakat Programı'nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen kitleleri sağlayan ve son 9 ayda Turkcell Bayi Nakit Pos kanalında paket almış, son 9 aydır TL yüklememiş aboneler faydalanabilecektir. Kitle kriterleri aşağıda belirtilmiştir.
  • Kitle 1: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son ay önceki 3 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 11 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 25 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 29 TL bakiyesi olan aboneler.
  • Kitle 2: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %8 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %8 artmış aboneler.
  • Kitle 3: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %7 azalan, paket dışı ses harcaması 11 TL ve üzeri olan aboneler.
  • Kitle 4: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son 3 aydır data kullanımı 50mb üzerinde olan veya paket dışı data harcaması 9TL ve üzeri olan aboneler.
  • Süper Uclu 2GB 25TL paketinden son 3 ayda en yüksek aylık harcaması 24 TL olan veya son 3 ay içinde Süper Üçlü 2 GB Paketi'ni almış olan ve son 12 ay içinde en fazla 5 kez bu paketten yararlanmış olan, son 9 ayda Turkcell Bayi Nakit Pos kanalında paket almış, son 9 aydır TL yüklememiş aboneler faydalanabilecektir.
  • Uçuran 1 GB 30TL paketinden, son 9 ayda Turkcell Bayi Nakit Pos kanalında paket almış, son 9 aydır TL yüklememiş aboneler faydalanabilecektir.
  • Uçuran 3 GB 35TL paketinden, son 9 ayda Turkcell Bayi Nakit Pos kanalında paket almış, son 9 aydır TL yüklememiş aboneler faydalanabilecektir.
   Uçuran Ekstra 3 GB 25TL paketinden son 3 ayda en yüksek aylık harcaması 20 TL olan veya son 3 ay içinde Uçuran Ekstra 3GB paketini almış olan ve son 12 ay içinde en fazla 5 kez bu paketten yararlanmış olan, son 9 ayda Turkcell Bayi Nakit Pos kanalında paket almış, son 9 aydır TL yüklememiş aboneler faydalanabilecektir.
  • Süper Avantaj 4GB 25TL paketinden, Yeni Hazır Kart Sadakat Programı'nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen kitleleri sağlayan ve son 9 ayda Turkcell Bayi Nakit Pos kanalında paket almış, son 9 aydır TL yüklememiş aboneler faydalanabilecektir. Kitle kriterleri aşağıda belirtilmiştir.
  • Kitle 1: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son ay önceki 3 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 11 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 20 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 25 TL bakiyesi olan müşteriler.
   Kitle 2: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %7 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %10 artmış müşteriler.
   Kitle 3: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %12 azalan, paket dışı ses harcaması 8 TL ve üzeri olan müşteriler.
   Kitle 4: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son 3 aydır data kullanımı 100 mb üzerinde olan veya paket dışı data harcaması 9TL ve üzeri olan müşteriler.
  • Lifecell Avantaj 5GB 30 TL paketinden, Yeni Hazır Kart Sadakat Programı'nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen kitleleri sağlayan ve son 9 ayda Turkcell Bayi Nakit Pos kanalında paket almış, son 9 aydır TL yüklememiş aboneler faydalanabilecektir. Kitle kriterleri aşağıda belirtilmiştir.
   Kitle 1: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son ay önceki 3 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 12 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 20 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 30 TL bakiyesi olan müşteriler.
   Kitle 2: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %8 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %11 artmış müşteriler
   Kitle 3: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %12 azalan, paket dışı ses harcaması 9 TL ve üzeri olan müşteriler.
   Kitle 4: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son 3 aydır data kullanımı 150 mb üzerinde olan veya paket dışı data harcaması 10 TL ve üzeri olan müşteriler.

 • Paketler kapsamında sunulan yurt içi ile rahatça konuşabilir, internet ile doya doya internete girebilirsiniz.

 • Hayır, paketler 30 gün sonunda yenilenmez.

 • Evet, geçmek istediğiniz paketin kriterlerini sağlıyorsanız değişiklik yapabilirsiniz.

 • Kampanya kriterleri sağlandığı sürece faydalanabilirsiniz.

 • Hayır, geçerli olmaz.

 • Hayır, devretmez.
 • Hayır, transfer edilemez.

 • Paketiniz sadece yurt içinde geçerlidir.

 • Paketinizde kalan faydalarinizi KALAN yazip 2200’a göndererek öğrenebilirsiniz.

 • Haftalık paketler aylık paketlerden öncelikli olarak kullanılır.

 • TL'li paketler kampanyası kapsamında sunulan paketleri müşteri hizmetlerinden iptal edebilirsiniz. Günlük Turkcell içi 500 dk hediyenizi IPTAL GUNLUK TURKCELLICI 500 DK yazıp 2200'a ücretsiz SMS atarak anında iptal edebilirsiniz.

 • Paketinizdeki dakikalar bittikten sonra cep telefonunuza bilgi SMS'i gönderilir.

 • Tarife değişikliklerinde kalan bakiyenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

 • Devir, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, abone isteğiyle hattı kapama durumlarında paket faydalarınız sonlanır. Numara değişikliği, sim card değişikliği, tarife değişikliği durumlarında paket faydalarınız devam eder.

 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra ek bir paketiniz yok ise aramalarınız kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100kb’tır.

 • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Kapat
Yardım ister misiniz?