Daha Fazla Bilgi

 • Kampanya kapsamında 4.5G VINNWiFi, Vestel V Tab 7025 ve Asus TP 200 ile birlikte, seçtiğiniz pakete ek 12 – 24 - 36 ay ödeme seçenekleriyle sunulmaktadır:
  Taksit 4.5G VINN WiFi + Vestel V Tab 70254.5G VINN WiFi + Asus TP 200
  36 ay16 TL45 TL
  24 ay22 TL61 TL
  12 ay40 TL110 TL

 • Kampanyadan yalnızca Son 90 gün içinde yeni bir data hattı alan, numarasını Turkcell'e faturalı olarak taşıyan veya data hattını ön ödemeliden (Hazır Kart) faturalıya geçiren ve Turkcell Finansman Kredi tutarı kampanya kapsamında sunulan cihazlar için yeterli olan müşteriler kampanyadan faydalanabilir. Bu müşterilerimiz için geçerli internet tekliflerimiz aşağıdaki gibidir:
İnternet PaketiAylık Ücret
8 GB29 TL
12 GB39 TL
20 GB65 TL
50 GB129 TL
75 GB159 TL
 • Data hattıyla beraber Statik IP hizmeti de almak isteyen müşterilerimiz hat açılış/kampanyaya katılma anında veya daha sonra Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak talepte bulunabilir, ayda yalnızca 3TL karşılığında Statik IP hizmetinden faydalanabilirler.
 • Seçilen kotanın tamamının kullanılması durumunda ek bir bilgisayardan internet paketi yoksa kullanımlar (1 GB/10 TL) olarak en fazla 3 defa ücretlendirilir. Sonrasında hız 5 kbps’a düşerek durur.
 • 50 GB veya 75 GB sınırsız teklif seçildiğinde ise adil kullanım kotası bittiğinde hız 128 kbps’a düşerek devam eder, bitmez.
 • Kampanya kapsamındaki paketlerin üst hız limiti 375 Mbps’tır.
 • Kampanya kapsamında kullanmakta olduğunuz paketten kalan kullanılmayan haklar sonraki aya devretmez.
 • Kampanya kapsamında kazanılan haklar yalnızca yurt içinde geçerlidir.
 • Kampanyaya katılım tarihinden fatura kesim tarihine kadar geçen süreye göre ücretlendirme yapılır. İlk fatura kesim tarihinden itibaren, paket fatura kesim tarihlerinde yenilenir ve paket ücreti tam ücret olarak yansıtılır. Paket iptal edildiği durumda, paket ücreti tam ücret olarak yansıtılır.
 • Taahhüt süresinden önce taahhütten ayrılmak isterseniz, Turkcell Hizmetleri kapsamında iptal tarihine kadar faydalanılan indirim bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı faturanıza yansır.
 • Yeni hat açılışında, 47 TL'lik yeni tesis ücreti (aylık 3,92 TL) ve 19,68 TL'lik TGM Ruhsat vergisi (aylık 1,64 TL) 12 eşit taksit halinde; 1,64 TL'lik TGM kullanım vergisi ise her ay olmak üzere faturaya toplam 7,2 TL/ay olarak ilave edilir
 • 50 GB paketini seçen müşterilerimize 12 ay boyunca Turkcell TV+ ve Turkcell TV+ ile kullanılmak üzere aylık 5 GB internet hediye edilecektir.
 • Bireysel Kontratlı 4.5G Multimodem Kampanyası’ndan faydalanmak için Turkcell Finansman Kredi tutarınızın, kampanya kapsamında sunulan cihaz için yeterli olması gereklidir. Turkcell Finansman kredi tutarınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp taahhüt süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
 • Mevcutta Turkcell faturalı ses hattınız varsa kampanyaya katılım için Turkcell faturalı ses hattınızla Turkcell Tek Fatura özeliğini aktiflemeniz gerekmektedir. Böylece kampanyadan yaralandığınız data hattınızın kullanım tutarı ve ses hattınızın kullanım tutarı tek bir faturada ücretlendirilecektir. Kampanya katılımından sonra dilerseniz TEK FATURA IPTAL yazıp 2222’ye göndererek bu özelliği iptal edebilirsiniz.

Diğer
Size en yakın Turkcell Mağazası'na gelerek kampanyamıza katılabilirsiniz.
 • Size en yakın Turkcell Mağazasına giderek veya Turkcell İletişim Hizmetlerini arayarak modem kampanyasına katılabilirsiniz.

 • Hayır, ücretli değildir.

  • Bu kampanyadan faydalanmak için Turkcell Finansman Kredi tutarınızın kampanya kapsamında sunulan cihaz için yeterli olması gereklidir. Turkcell Finansman kredi tutarınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp taahhüt süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
  • Turkcell Finansman kredisi ile ilgili detaylı bilgiyi Turkcell İletişim Merkezleri veya Müşteri Hizmetlerinden edinebilirsiniz. Turkcell Finansman kredisi puanı yeterli olmayan müşterilerimiz hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili tekliflerimizden, ön ödeme alternatiflerinden yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezlerine başvurabilirler.
  • Aynı TCKN ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 4’dür. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır
  • Banka kredili tekliflerden faydalanmak isteyen müşterilerimizin TC Kimlik Numarası ile birbirine bağlı hatlarından hiçbirinin son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş borcu olmaması ve abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapatılmamış olması gereklidir. Banka kredili tekliflerin müşte