Bireysel Hat Sorgulama

 • ​Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ​(BTK), elektronik haberleşme sektörüne ilişkin  düzenlemeleri belirler. Turkcell İletişim Hizmetleri diğer tüm operatörler gibi Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine uymakla yükümlüdür.
  Kurumun aldığı  karar doğrultusunda tüm operatörler tarafından müşterilerinin kendi talebi dışında açılan hatları sorgulayabilmesi amacıyla SMS gönderilmiştir. ​

 • ​Tüm operatörler üzerindeki hatlarınızı sorgulamak için https://www.turkiye.gov.tr/mobil-hat-sorgulama adresini kullanarak e-devlet sistemine giriş yapabilirsiniz.

  Turkcell Hesabım uygulaması içerisindeki ayarlar menüsü altında bulunan hesap ekleme işlemini kullanarak da adınıza kayıtlı tüm hatlarınızı görebilirsiniz. 
  Not: Kurumsal hattınız ile hesabım uygulamasına giriş yaptığınızda bireysel hatlarınıza ait bilgileri göremezsiniz.​

  E-devlet sistemi üzerinden sorgulamaları internet bankacılığı, mobil imza, elektronik imza veya ptt şubelerinden alacağınız şifreniz ile kolayca yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.turkiye.gov.tr/bilgilendirme? konu=sikcaSorulanlar​ linkini ziyaret edebilirsiniz. 

 • ​Turkcell Mağazalarımızı ziyaret ederek kolayca destek alabilirsiniz.
  En yakın Turkcell Mağazası için http://www.turkcell.com.tr/tr/hakkimizda/iletisim/turkcell-iletisim-merkezleri​ linkini kullanabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın