Turkcell Faturalı Dünyasına Hoş Geldiniz

Hattınızla ve kullanmak isteyebileceğiniz ürün ve servislerimizle ilgili önemli bilgileri sizin için bir araya getirdik.

Dilediğiniz zaman, Turkcell hatlı telefonunuzdan sadece 532'yi tuşlayarak ister sesli yanıt sisteminden, isterseniz müşteri temsilcisiyle işlemlerinizi kolayca yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Diğer operatörler ve sabit hatlardan ise 5325320000’ı arayabilirsiniz.
Ayrıca, turkcell.com.tr ye ücretsiz bağlanarak istediğiniz konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.


Öneml
i sorgular:

  • Paketinizden kalan haklar: KALAN yazıp 2222’ye,
  • Hattınızdaki paket ve servisler: DURUMUM yazıp 2222’ye,
  • Henüz faturalandırılmamış güncel tutarınız: GUNCEL yazıp 2222’ye göndererek takip edebilirsiniz

Turkcell hatlı telefonunuzdan sadece 532'yi tuşlayarak ister sesli yanıt sisteminden, isterseniz müşteri temsilcisiyle işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Diğer operatörler ve sabit hatlardan ise 5325320000’ı arayabilirsiniz.


Turkcell Uygulaması:

Turkcell Uygulaması sayesinde hat işlemlerinizi uygulama üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell Uygulaması'nı indirmek için buraya tıklayın.


Akıllı Fatura:

Paketiniz bittiğinde kullanımınız dursun ve faturanız beklediğinizden yüksek gelmesin isterseniz Akıllı Fatura'dan faydalanabilirsiniz. Akıllı Fatura Kampanyası hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.


Aşım Çözümü:

Turkcellliler, tarife paket bitişinde uygun fiyatlarla rahat rahat konuşuyor, mesajlaşıyor, internete giriyor. Detalı bilgi için tıklayın.


Veri/Bilgi işleme izni:

Aboneliğiniz boyunca hatlarınızın bilgilerine göre size uygun Turkcell fırsatlarını size iletebilmemiz için DEVAM yazıp 3557’ye gönderebilirsiniz.


Paketli kullanım:

Daha uygun fiyata daha çok konuşabilmek, mesajlaşabilmek ve internet kullanabilmeniz için paket kullanmanızı tavsiye ederiz. Kullanımınıza en uygun paketi seçmek için buraya tıklayın.


Vergiler:

Her operatör için aynı olup, sizin adınıza devlete ödenen vergiler, kanunların öngördüğü şekilde güncellenir.
Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi: Yeni hat alımlarında bir seferlik ödenen vergidir. Yıllık 46,00 TL olup, Turkell’de faturanıza ilk 12 ay boyunca eşit taksitler halinde yansıtılır.
Telsiz Ruhsat Ücreti: Yeni hat alımlarında bir seferlik ödenir. Yıllık 18,95 TL olup, Turkell’de faturanıza ilk 12 ay boyunca eşit taksitler halinde yansıtılır.
Telsiz Kullanım Ücreti: Yıllık 18,95 TL olup, aylık 1,58 TL’lik taksitlerle kullanımlarınızdan bağımsız olarak faturanıza yansıtılır.

Vergiler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz buraya tıklayın.


SIM kartınız bloke olursa:

**05*PUK numarası*yeni PIN numarası*yeni PIN numarası# arama tuşuna basınız. Bu işlemi 10 defadan fazla yanlış yapmanız durumunda, SIM kartınızı değiştirmeniz gerekir.


SIM kartınız kaybolursa:

Numaranızı değiştirmeden Turkcell Mağazalarından yedek SIM kartınızı hemen alabilir ve paketiniz varsa kullanmaya devam edebilirsiniz.

Faturanızı nasıl ödeyebilirsiniz?

Turkcell Mağazaları, turkcell.com.tr, PTT şubeleri veya anlaşmalı bankalar aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.

Yeni Hat Bilgilendirme:
Hattınız açıldıktan sonra çıkan ilk fatura tutarınız ve sonraki dönemde güncel bilgileriniz (fatura kesiminden sonraki 10. Ve 20. Günde güncel tutar bilgisi gönderilir). 3 fatura dönemi boyunca size ücretsiz gönderilecektir. Eğer bu bilgileri almak bu ücretsiz servisi iptal etmek isterseniz IPTAL FATURA BILGI yazip 2222'ye mesaj atabilirsiniz.
3 Fatura dönemi sonunda servis otomatik iptal olur. Sonrasında bu servisi ücretli olarak kullanmak isterseniz FATURA TAKIP yazip 2222'ye gönderebilirsiniz.