Hazır Kart hattıma nasıl TL yükleyebilirim?

Turkcell.com.tr anasayfasından hesabınıza giriş yapın. Ana menüde en altta bulunan "İşlem Merkezi" seçeneği üzerine gelin. Açılan ekranda "TL İşlemlerim" altında yer alan "TL Yükle" seçeneğine tıklayarak, Hazır Kart hattınıza TL yükleyebileceğiniz sayfaya yönlenebilirsiniz. Aynı sayfaya sağ üst köşede bulunan "TL/Paket Yükle" alanından da ulaşabilirsiniz.

"TL Yükle" sayfasında yüklemek istediğiniz TL miktarınızı seçtikten sonra ödeme bilgilerinizi girerek hızlı bir şekilde hattınıza TL yükleyebilirsiniz. Hattınıza TL yüklemek için tıklayın.

 
Kredi kartı bilgilerinizi Turkcell ve Grup Şirketlerince hatırlanmak üzere güvenli bir şekilde kaydederek TL yükleme işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.  
  • www.turkcell.com.tr’de kart numaranızı tekrar tuşlamak zorunda kalmadan en güvenli ve hızlı şekilde hattınıza TL ve paket yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • İnternet bağlantınız olmasa bile, size gönderdiğimiz mesajda istenen bilgileri girerek ile Turkcell’de kayıtlı kredi kartınızdan güvenli ve kolay bir şekilde TL yükleyebilirsiniz.
  • Eğer Turkcell Mobil Ödeme kullanıyorsanız, hattınızdaki TL bittiğinde Mobil Ödeme işlemleriniz yarım kalırsa size gönderdiğimiz mesajda istenen bilgileri girerek Turkcell’de kayıtlı kredi kartınızdan güvenle TL yükleyebilir, sonrasında alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  • Kredi kartınızı kaydederek her an her yerden, ihtiyacınız olduğu anda cep telefonunuzla TL yükleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefonunuzdan*136# tuşlayıp arama tuşuna basarak kayıtlı kartınızdan TL yükleme işlemini başlatmak!
Tüm bu kolaylıklardan yararlanmak için, eğer kredi kartınızı daha önce kaydetmediyseniz hemen tıklayın.