Turbo+ Star Paketi - TURKCELL

Turbo+ Star Paketi

Turbo+ Star Paketinizin bol içerikleri ve ilk ay 20 GB ek faydası ile Turkcell Faturalı’nın kalitesini yaşayın!

4 GB
94,90 TL / AY
8 GB
84,90 TL / AY
Hemen Al

Paketteki Faydalar

 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • Dergilik ve Dergilik’e özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • fizy’e özel ek 5 GB ile müzik dinlerken interneti dert etmeyin!
 • lifebox'a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye'yi arayabilir, internet ve SMS'lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Turbo+ Star Kampanyası

 • Turbo+ Star Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 8 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik'te geçerli 1 GB kullanabilirsiniz. 
 • Turbo+ Star Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir. 
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • Paket ile ilgili paket bitimi dahil diğer tüm detayları aylık abonelik sayfasından inceleyebilirsiniz.
 • Kampanya ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Turbo+ Star Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 40 TL'dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca ödeyecekleri fatura tutarı kıyaslanır.  Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.
 • 21.04.2020 tarihi itibarıyla bu paketten yalnızca aşağıdaki kriterleri sağlayan Turkcell bireysel faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilecektir: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.
 • Kampanyadan aşağıdaki tarifelerden hali hazırda faydalanan, Turkcell bireysel ses hattı aboneleri faydalanabilirler; Lifecell+ Bol Ses;Yeni Kazandıran Midi;Yeni Kazandıran Maksi Paket;Turbo+  Süper Fırsat Ses;Turbo+ Hepsi Star Ses;Turbo+ Ekstra Ses;Turbo Plus Ses;Turbo Hepsi Eko Ses;Turbo Fırsat Süper Ses;Turbo Fırsat Plus Ses;Turbo Fırsat Plus Konuş Ses;Turbo Fırsat Midi Ses;Turbo Eko Ses;Turbo Bizbize 3 GB;Turbo Avantaj Ses;Turbo 7 GB;Turbo 5 GB Paketi;Lifecell Up 3;Lifecell Süper;Lifecell Seçmece Karışık 1GB;Lifecell Seçmece 1000 dk;Lifecell Plus 3 GB;Lifecell Akıllı Midi Ses;Lifecell Akıllı Maksi Ses;Konfor Ekstra Paketi;Hepsi 100;GNÇ Fırsat Ses;Faturalı Midi Plus Ses;Engel Tanımayan Hepsi 5 GB;Engel Tanımayan Hepsi 2 GB;Yapboz 500 dk;Yapboz 250 dk;Turbo+ Star Ses;Turbo+ Plus Ses;Turbo+ Mini Ses;Turbo+ Midi Ses;Turbo+ Maksi Ses;Turbo+ Konfor Ses;Turbo+ Hepsi Süper Ses;Turbo+ Hepsi Eko Ses;Turbo+ Hepsi Bol Ses;Turbo+ Fırsat Ses;Turbo+ Eko Ses;Turbo+ Avantaj Ses;Turbo Yeni 2 GB;Turbo Mini;Turbo Midi;Turbo Maksi;Turbo Konfor Ses;Turbo Hoş Geldin Ses;Turbo Fırsat Ses;Turbo Ekstra 7 GB;Turbo Ekstra 5 GB;Turbo Eko 1 GB;Turbo Avantaj 3 GB;Turbo Avantaj 2 GB;Turbo 4 GB;Turbo 1 GB;Konfor Eko Paket;Kamu Özel;Kahraman Paket;GNÇ Eko;Faturalı Avantaj 5 GB;Faturalı 600 dk Plus;Faturalı 4 GB Plus;Faturalı 300 dk Plus;Faturalı 3 GB Plus;Faturalı 2 GB Plus;Engel Tanımayan Hepsi 1 GB;Emniyet Özel;Destek Konuşma;Akıllı 5GB;Akıllı 3GB;Akıllı 2 GB;Akıllı 1GB.
 • 17.02.2020 tarihi itibarıyla Lifecell Süper Avantaj, Lifecell Fırsat 5 GB, Bol Dk, Lifecell Fırsat Midi, Turbo Yeni 3 GB, Lifecell + Eko, Akıllı Saat, Faturalı 3, Kazandıran Ultra, Lifecell Mix, Kazandıran Maksi Paket, Kazandıran Midi, Turbo 3GB, Turbo Bizbize 5GB, Kaçmaz İkili Paket 500 dk, Lifecell Plus 5 GB, Akıllı Çocuk Saati Tarifesi 1 GB, Kontrol Sende Paketlerlerindeki müşteriler de kampanyadan yararlanabilecektir. 
 • 17.02.2020 tarihi itibarıylaTurbo Plus, Turbo+ Star, Turbo+ Ekstra, Turbo Ekstra 5 GB, Turbo 7GB paketlerindeki müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • 19.03.2020 tarihi itibarıyla kampanyadan Turbo+ Süper Fırsat, Turbo Fırsat Super, Turbo Yeni 2 GB, Faturalı 3 GB Plus, Akıllı 5GB, Turbo+ Eko, Turbo+ Hepsi Bol, Lifecell Süper Avantaj, Turbo Midi, Turbo Maksi, Lifecell+ Bol, Turbo+ Maksi, Lifecell Fırsat 5 GB, Turbo+ Plus, Turbo+ Midi, Lifecell Fırsat Midi, Lifecell + Eko, Kazandıran Ultra, Kazandıran Maksi Paket, Kazandıran Midi, Turbo Bizbize 3GB, Turbo 6 GB, Kazandıran Mega, Turbo Ekstra 7 GB, Turbo Bizbize 5GB, Lifecell Süper, Kamu Özel, Turbo 5GB, Faturalı Avantaj 5 GB, Turbo Bizbize 7GB, Lifecell Plus 5 GB paketlerindeki aboneler faydalanamayacaktır. 
 • 19.03.2020 itibarıyla kampanyadan Konfor Eko, Turbo+ Hepsi Ekstra, Lifecell Mix, Turbo 3GB, Altin Yaslar Duran Hepsi, Faturalı Avantaj 3 GB, BEN YAPTIM 500, Akıllı Çocuk Saati Tarifesi 2 GB, Kahraman Paket, Altın Yaşlar Paket, Kazandıran Süper, Konfor Avantaj Paketi, Kontrol Plus Paket, Kontrol Midi, Faturalı 300 dk Plus, Konfor Süper Paket, Konfor Fırsat Paketi , Avantajlı Maxi Paket, Turbo+ Mini 3GB, Turbo+ 2GB, Turbo+ 1GB, Turbo+ Midi 3GB, Turbo+ Midi 4GB, Turbo+ Eko 3GB, Turbo+ Avantaj 4GB, Turbo+ Süper 4GB, Turbo+ 5GB paketlerindeki aboneler de faydalanabilecektir.  
 • Kampanyadan aşağıdaki kriter setinden herhangi birinde yer alan, Turkcell Faturalı bireysel ses hattı aboneleri de faydalanabilirler: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.
 • Katlama kampanyası paketten bağımsız bir kampanyadır. Katlama kampanyasının geçerli olduğu farklı bir pakete geçilmesi durumunda katlama kampanyası devam eder.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil 84,9 TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir. 
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında herhangi bir aşım ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.

SMS
 • TSTAR yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000

  Turbo+ Star Paketi

  • Turbo+ Star Paketi 4 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik'te geçerli 1 GB.
  • 10.06.2020 tarihinden itibaren paketin aylık ücreti 94,90 TL olarak güncellenecektir.
  • 20.10.2019 tarihi itibarıyla paket ücreti 84,90 TL olarak güncellenmiştir. 
  • Paketten yalnızca Turbo+ Star Kampanyası bitiminde yararlanılabilir.
  • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
  • Yurt içi her yöne dakikalarınız KKTCELL yönüne yaptığınız aramalarda da geçerlidir.
  • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
  • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.
  • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
  • Dergilik’te geçerli 1 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder. Dergilik Servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.
  • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
  • 20.09.2019 tarihi itibarıyla paket ücreti 84,9 TL olarak güncellenmiştir. 

  Kapat
  Yardım ister misiniz?