Sesli Yanıt Sistemi

  • ​İşlem yapmak istediğiniz numaradan aradığınızda yapmak istediğiniz işlemi söylemeniz yeterlidir. Sesli yanıt sisteminde yaptığınız işlemler ücretsizdir.

  • Faturalı Turkcell'liler, Sesli Yanıt Sistemi'ni kullanarak, Fatura tutarını öğrenebilir, Tarife sorgulayıp değiştirebilir, PUK1 ve PUK2 bilgilerini öğrenebilir, ürün, servis ve güncel kampanyalara dair bilgi alabilir.

    ​Hazır Kart aboneleri ise, Sesli Yanıt Sistemi'ni kullanarak, kredi transfer edebilir, PUK1 ve PUK2 bilgilerini öğrenebilir, Tarife sorgulayıp değiştirebilir, ürün, servis ve güncel kampanyalara dair bilgi alabilir.
  • ​Daha önce TeleŞifrenizi almadıysanız ya da TeleŞifrenizi hatırlamıyorsanız, cep telefonunuzun mesaj bölümüne TELESIFRE yazarak 2222'ye yollayın. TeleŞifreniz size 10 dakika içinde ulaşacaktır. TeleŞifre ücretsiz bir servistir.

  • ​Abonelik işlemlerinin telefonun tuşları kullanılarak müşteri temsilcisine bağlanılmaksızın hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanıyan Sesli Yanıt Sistemi'nde yapılan işlemler ücretsizdir.

  • ​Sesli Yanıt Sistemi'ni Turkcell numaralarından aramanız tamamen ücretsizdir. Diğer operatörlerden ve sabit hattan aramanız durumunda operatörünüz tarafından ücretlendirilir.​